Išbandomas automobilis turi 2 litrų darbinio tūrio dyzelinį variklį, keturis varomus ratus ir automatinę greičių dėžę, o pagamintas buvo 2017 metais.
Dienos šviesą „Audi Q3“ išvydo 2011 metais Šanchajaus automobilių parodoje. Jo gamyba truko septynerius metus ir buvo nutraukta 2018-aisiais, pasirodžius antrajai šio modelio kartai.
Automobilis buvo pradėtas gaminti ant „Volkswagen Golf 5“ bazės, tačiau turėjo nemažai komponentų ir iš kitų giminingų modelių, kaip „Audi A3“ ar „Škoda Yeti“.
Šio penkių durų miesto visureigio variklių pasirinkimas taip pat buvo platus. Jų gama svyravo nuo 1,4 litro darbinio tūrio su 148 arklio galiomis iki 2,5 litrų darbinio tūrio, kurio galia RS modeliuose siekė net 362 arklio galias.
Per dešimt modelio gyvavimo metų išaiškėjo ir visi dažniausiai pasitaikantys negalavimai. Pagrindinė modelių su dyzeliniu varikliu bėda – dažnai užsikemšantis kietųjų dalelių filtras. Pasigailėti gali ir laiku tepalų nekeičiantys automobilių su automatine greičių dėže savininkai.
Kalbant apie automobilio elektronikos sveikatą, galima paminėti galinių žibintų blokelius. Jiems sustreikavus pradeda šviesti apatiniai, o ne viršutiniai žibintai.
Pagrindiniai „Q3“ konkurentai rinkoje – „BMW X3“ bei „Mercedes-Benz GLC“. Pastarasis šiuo metu rinkoje kainuoja apie 15 tūkstančių eurų, o „BMW X3“ galėtumėte turėti investuojant nuo 10 iki maždaug 20 tūkstančių eurų.
Patį „Q3“ rinkoje šiuo metu galima rasti nuo 15 iki 20 tūkst. eurų.
Visą automobilio apžvalgą žiūrėkite vaizdo reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.
Laidą „Autopilotas“ žiūrėkite kiekvieną šeštadienį 10:00 per TV6 televiziją.
VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:
Straipsnis parengtas pagal TV6 televizijos laidą „Autopilotas“.