Suskeldėjusi ir tarsi prasivėrusi žemė, daiktai, kurie kitu atveju slėptūsi po vandeniu ir apleistos valtys – tokie vaizdai atvykėlius vilioja įsiamžinti asmenukėse, tačiau nepaisant to, vietiniai gyventojai teigia, kad situacija labai pakenkė turizmui.
„Sausra jau paveikė pastatus prieplaukoje ir pridarė problemų verslui – matomos niekam nereikalingas valtelės, anksčiau plukdydavusias atvykusius papramogauti“, – apgailestavo vietinis gyventojas Wang.
Situacija tikrai rimta. Taivano valdžia šią sausrą apibūdino kaip baisiausią šalies istorijoje. O atvykę savo akimis pamatyti išdžiūvusį ežerą žmonės pripažįsta netikėję, kad situacija tokia neeilinė.
„Prieš atvykdama mačiau naujienų reportažus per televizorių, tačiau maniau, kad ekrane rodomas tik mažas išdžiūvęs telkinio lopinėlis. Tik čia atvykusi suvokiau, su kokia problema susidūrėme“, – pripažino lankytoja Deng.
Sausra saloje prasidėjo dar pernai ir žalą padarė ne tik turizmui. Taivane didelę energijos dalį gamina hidroelektrinės, tačiau dėl kritulių trūkumo jos sustojo veikti, tad šalyje elektra kartais dingsta net du kartus į savaitę.