Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
× Pranešti klaidą
daug sričių kur moterų mažai
Jos augina vaikus , one karjera daro, todėl ir mažai vadovų tarpe
taip pat per mazai moteru kariuomenej, traktorisciu, angliakasiu, santechnikiu ir t.t. Kodel tik tarybos ir valdybos domina? Tipo, vyrai bukit juodadarbiai, dekit toliau galvas karuose, nesulaukit pensijos dirbdami pavojingus darbus. O mes sedesim tarybose (per kvotas) ir valdybose ir viskam vadovausim. tai ir yra feminizmo uzslepta esme, kuri igyvendinama valstybiniu lygiu. Su tariama diskriminacija kovojama pasitelkiant dar didesne diskriminacija ir tai pateikiama kaip norma. Prezidente juk nepasake "opiausia problema didziausias vyru mirtingumas, diskriminacija istatymuose (karo prievole, pensinis amzius ir kt), emigracija ir pan. Moterys rupinasi tik savim, na ir dar vaikais, kurios turi. Vyram laikas susimastyt, ar tik nepadare klaidos pries 100 metu ir imtis ja taisyt. Arba istaisys musulmonai, kurie jau po kokiu 30 metu viespataus europoj ir jav
Kodel per mazai? sakyciau gerokai per daug
Vadinasi moterys augona vaikus, o ne karjera domisi.
Kaip zinoma dauguma akciniu bendroviu investuotojai yra vyrai, jie ir paskiria vadovus. Dabar man jus pasakykit kokia nauda investuotojams butu rinktis moteri vietoj vyro i direktoriaus vieta? Sekmingos kopanijos dazniausiai buna tos, kurios turi ilgai nekintancia direktoriu taryba. O kas bus kai moretis susilauks kudikio? cia tau koproracijos direktorius, nepaiimsi ir nepaskirsi i jo vieta ka nors kita 1m laikotarpiui. Cia tiktu kad ir toks pavyzdys pries kelis metus "Apple" ikurejas Steve Jobs susirgo sunkia liga, vien tik del to "apple" akciju kaina smuko 10%. Dabar isivaizduokite kad jis butu moteris ir pranestu, kad laukiasi, turbut akciju kaina irgi kristu panasiai.
Gal kaip ir straipsnio autoriai sako moterys ir dirba geriau, bet is akcininku poziciju, tai yra rizikingesne investicija nei i vyra. Padeti pakeistu tik istatymai valstybes lygiu, bet neaisku kokia itaka butu bizniui del to.
Gal kaip ir straipsnio autoriai sako moterys ir dirba geriau, bet is akcininku poziciju, tai yra rizikingesne investicija nei i vyra. Padeti pakeistu tik istatymai valstybes lygiu, bet neaisku kokia itaka butu bizniui del to.
kol sios temos straipsniai bus iliustruojami tokiomis foto, padetis nesikeis..
"lyties atstovėms nuolat tekdavo kovoti su lygiomis teisėmis". Pabandytų kovoti ne su lygiomis o dėl lygių teisių - gal pasisektų, nežiūrint ribotų smegenų.
Ir negrų biški mažoka...
per mazai vyru gauna darba del graziu koju ir geru kvepalu")
REKLAMA
REKLAMA
Nesikeičianti realybė: per mažai moterų korporacijų valdybose