„Frontera Specialties“ vynas gaminamas iš senųjų Čilės vynuogių veislių – Pais ir Pedro Jimenez. Jos derėjo centrinėje Čilės dalyje prieš daugiau nei šimtmetį. Ilgainiui šias archaiškas vynuogių veisles, iš kurių buvo gaminamas tikrasis naminis Čilės vynas, pakeitė daugiausiai iš Prancūzijos kilusios tarptautinės vynuogių veislės. Pais ir Pedro Jimenez buvo nepelnytai pamirštos ir išstumtos iš rinkos.
„Concha y Toro“ vyninės vyndariai pasiryžo grąžinti Čilės vynui autentišką skonį, tad leidosi ieškoti ūkininkų puoselėjančių senąsias tradicijas ir auginančių archaiškas vynuogių veisles. Vyno gamintojai supirko šių unikalių veislių vynuoges iš kaimo ūkininkų, rankomis užauginusių ir skynusių vynuoges. Taip gimė pirmasis „Frontera Specialties“ vynas.
Iki šiol „Frontera Specialties“ vynui surenkamos natūraliai užaugintos ir rankomis surinktos vynuogės. Atsiradus paklausai autentiškosios vynuogių veislės vėl ėmė populiarėti Čilėje.
Lietuvą pasiekė keturi „Frontera Specialties“ vynai: raudonas vynas iš Pais vynuogių, baltasis – iš Pedro Jimenez vynuogių veislės bei autentiški vynai pagaminti iš įvairių baltųjų ir raudonųjų vynuogių veislių.
Naujojo „Frontera Specialties“ dizainas – unikalus, butelį papuošė rankų darbo etiketė, vaizduojanti vyno gamybos istoriją. Autentiški kaligrafijos piešiniai, Čilėje vadinami „lira popular”, pasakoja apie ūkininkų darbus vynuogių laukuose, o juos aprašo ir trumpos liaudiškai surimuotos poemos.
„Frontera Specialties“ vynas jau pasiekė Lietuvos prekybos centrus. Nuo rugsėjo jo galima įsigyti visose didžiosiose parduotuvėse.
„Nielsen Modern Trade“ tyrimo duomenimis, „Frontera“ yra perkamiausias vynas Lietuvoje. (Nielsen Modern Trade, DJ 2014-JJ 2014).