• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Muzikantai ir jų vadybininkai vis daugiau dėmesio skiria informacinėms technologijoms – internetui bei mobiliesiems telefonams. Pardavinėdami muziką naujais kanalais jie iš dalies komanduoja nelegalios muzikos įrašų išplitimą.

REKLAMA
REKLAMA

Šiuo metu, kuomet 95 proc. parsisiunčiamų įrašų yra nelegalūs, atsirado keletas alternatyvių priemonių kaip uždirbti pelno iš muzikos internete. Tam neprireikia tokių muzikos kompanijų kaip „Universal Music Group“, „Sony BMG Music Entertainment“, „EMI Music“ ir  „Warner Music“ paslaugų.

REKLAMA

Pasak grupių „Radiohead“, „Faithless“ ir Kate Nash vadybininko, tokie internetiniai tinklai kaip Youtube yra tarpinė grandis tarp muzikantų ir fanų. Šiuolaikinės technologijos ir informacinių sistemų plėtra leidžia muzikantams tapti žinomiems visame pasaulyje ir be garsių muzikos kompanijų užnugario, tai pat papildomai uždirbti.

REKLAMA
REKLAMA

Skaitmeninės muzikos pardavimai telefonu ir internetu praėjusiais metrais išaugo 25 proc. iki 3,7 mlrd. dolerių. Artistai gauna ne tik lėšas nuo parsisiunčiamų įrašų, tačiau jie gali uždirbti iš paspaudimų bei peržiūrų YouTube.

Interneto rinkos skvarbą Lietuvoje vieni pirmųjų įvertino grupės „Skamp“ nariai. Naujasis jų albumas išleistas nedideliu tiražu. Visas dainas galima parsisiųsti iš oficialios grupės svetainės, klipus peržiūrėti YouTube kanale. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų