Dar visai neseniai svajodavome apie pirmąjį milijoną, tačiau infliacija daro savo – milijonas didmiesčio gyventojui tėra pakankama suma būstui įsigyti ir įsirengti, rašoma businessinsider.com. Sakoma, kad reikia svajoti daug – tad kodėl gi nepasvarsčius apie milijardą. Tad ko reikia, norint pajusti tikrąjį turto skonį.
Užauk prastame rajone ir pradėki nuo nulio
Didelė dalis itin sėkmingų verslininkų pradėjo savo karjerą be skatiko kišenėje – būtent tai ir yra jų atkaklumo priežastis, mat tokiems verslininkams sėkmė reiškė kur kas daugiau nei pasitenkinimą. Kartais tai tapdavo maisto arba bado klausimu.
Žymaus kavinių tinklo „Strabucks“ įkūrėjas Howardas Schultzas ir didžiausio investicinio banko pasaulyje „Goldman Sachs“ vadovas Lloydas Blankfeinas užaugo ne pačiose prašmatniausiose Niujorko rajono, Bruklino, gatvėse.
Daryk ką mėgsti ir melskis, kad tam būtų paklausa
„Apple“ įkūrėjas Steve‘as Jobsas yra sakęs, kad svarbiausia daryti tai, ką nuoširdžiai mėgsti. „Jei dar nežinai ką mėgsti – ieškok. Niekad nesustok ieškoti“, – patarė S. Jobsas.
Anot businessinsider.com, šis buvo visiškai teisus – sekantieji paskui savo aistrą, galiausiai randa klientus, kurie seka iš paskos.
Sek geltonų plytų keliu į Silicio slėnį
Naujosios technoilogijos sukrovė milžiniškus turtus ne vienam laimės kūdikiui. Tačiau sekasi ne tik įkūrėjams ir vadovams. Vien „Microsoft“ dirba arba yra dirbę 12 tūkst. milijonierių.
Turėk savo verslą ir gyvenk kaip vienuolis
Du trečdaliai Jungtinių Valstijų milijonierių dirba sau. Dauguma nedidelių verslų savininkų gyvena pakankamai kukliai, o visą turimą pelną investuoja į verslą, taip kurdami savo nedideles imperijas.
Rizikuok, klysk ir tikėk instinktais
Žmonės dažnai linkę pulti į kraštutinumus – šie arba paniškai bijo rizikuoti, arba stačia galva neriasi į visiškai absurdiškus nuotykius.
Rizikuokite protingai ir tikėkite savimi. Klysite daug dažniau, nei norėtųsi, tačiau tai tik grūdina. Žaidžiantieji saugiai niekad neišsiveržia į priekį, rašo businessinsider.com.
Dirbk nuo sutemų iki aušros ir aukokis
Kompanijos „Yahoo“ vadovė Marissa Mayer yra visiška darboholikė ir kiekvieną savaitę darbui atiduoda net 90 valandų savo laiko.
Panašiai elgiasi ir inovatorius Elonas Muskas. Ne išimtis čia ir Steve‘as Jobsas. Galiausiai – pasaulis tau duoda tiek, kiek tu duodi jam.
Susikurk sėkmę
Sakoma, kad laimė aplanko, kuomet galimybė susitinka su pasiruošimu.
Ir nors tai tiesa, sėkmingi žmonės niekuomet nepraleidžia progos pasinaudoti naujomis galimybėmis, jei tik jose mato krislelį potencialo.
Businessinsider.com pataria mesti socialinius tinklus ir daugiau laiko praleisti tikrų žmonių tarpe.
Saugok santuoką
Teigiama, kad tik patys turtingiausieji ir visiški vargšai gali sau leisti turtą dalinti pusiau. Todėl jei esate kažkur per vidurį – dirbkite dėl savo santykių.
Išskirstykite pajamas
Kiekvienas investuotojas žino, kad negalima visų lėšų laikyti viename šaltinyje. Žinoma, perskirstymas reikalaus laiko ir pastangų, tačiau rezultatai ilgainiui labai pradžiugins. Taupykite, investuokite atsakingai ir išskirstykite pajamas.
Žinoma, visuomet galite save vadinti mažo verslo atstovu, kiurksoti socialiniuose tinkluose ir krauti „Facebook“ bei „Google“ vadovams turtus.
Tačiau tiesa ta, kad darydami tai, ką daro visas pasaulis, netapsite pirmaujančia asmenybe. Tai būtų tas pats, kaip laukti pergalės loterijoje, rašo businessinsider.com.