Oficialiai STT turi vos 13 darbuotojų, dirbančių pagal darbo sutartis, rodo „Sodros“ duomenys. Dar 261 darbuotojas yra laikomas pareigūnu.
Tarnyba socialinio tinklo paskyroje pasidalijo skelbimu, kuriame kviečia prisijungti naujus darbuotojus.
Pasak STT Žmogiškųjų išteklių valdymo skyriaus vadovės Henretos Dabriegienės, tarnyba nuolat kviečiame prisijungti prie STT komandos šiose srityse:
- baudžiamojo persekiojimo;
- analitinės antikorupcinės žvalgybos;
- korupcijos prevencijos;
- antikorupcinio sąmoningumo didinimo;
- informacinių technologijų ir vidaus administravimo.
H. Dabriegienės teigimu, norintys pretenduoti, su ne žemesniu nei koleginiu išsilavinimu, turėtų pateikti savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką, nurodydami pageidaujamą veiklos sritį.
Kiekvienas asmuo pagal sukauptą patirtį ir gebėjimus esą galėtų pretenduoti į skirtingas pozicijas, todėl reikalavimai taikomi atitinkamai pagal poziciją. Kiekvienu atveju kandidatai būtų vertinami individualiai.
Darbo užmokestis priklausytų nuo užimamų pareigų, pavyzdžiui, šiuo metu STT dirbančio specialisto vidutinis atlyginimas – 2155 eurai, vyresniojo specialisto – 2662 eurai ir vyriausiojo specialisto – 3162 eurai (neatskaičius mokesčių).
Į rankas tai būtų atitinkamai 1330 eurų, 1618 eurų ir 1913 eurų.
Visoje Lietuvoje vidutinis darbo užmokestis šiuo metu yra 1730 eurų neatskaičius mokesčių.
Darbo užmokestis taip pat priklauso nuo sukaupto valstybės tarnybos stažo, o IT specialistų pareigybėms gali būti skiriamas priedas iki 100 proc., mokamas pagal Atskirų profesijų, kurių darbuotojų trūksta Lietuvos Respublikos valstybės ir savivaldybių įstaigose, sąrašą.
STT vykdo skambius tyrimus. Pavyzdžiui, tarnyba tyrė buvusio Seimo nario Eligijaus Masiulio bylą, kai jis buvo sulaikytas paėmęs per 100 tūkst. eurų kyšį iš „MG Baltic“ buvusio viceprezidento Raimondo Kurlianskio (abu kaltę neigė ir tikino kad tai buvusi paskola).