• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Bendrovė „Lietuvos draudimas“, pirmoji rinkoje prieš dvejus su puse metų pasiūliusi apsidrausti internetu, skaičiuoja, kad ši paslauga labiausiai išpopuliarėjo tarp miestų gyventojų, kurių amžius – iki 35 metų.

REKLAMA
REKLAMA

Internetu draudimo paslaugas įsigyjančio piliečio portretas – jaunas miestietis. Tuo tarpu tarp regionų gyventojų internetu dažniau draudžiasi tik jaunesni nei 28 metų rajonų centrų ir kaimiškų vietovių vairuotojai, teigiama bendrovės pranešime.

REKLAMA

„Privalomąjį vairuotojų civilinės atsakomybės draudimą internetu besirenkantys vairuotojai sutaupo apie 15 proc. Nepaisant to, lietuviai išlieka konservatyvūs – vyresnio amžiaus asmenys, taip pat tie, kurių garažuose – ne po vieną transporto priemonę, dažniau draudžiasi įprastinėse klientų aptarnavimo vietose. Mes manome, kad žmonėms tiesiog labiau patinka tiesiogiai pabendrauti su draudimo konsultantu, išsiaiškinti visas sąlygas“, - pranešime cituojamas „Lietuvos draudimo“ Gyventojų draudimo skyriaus vadovas Andrius Gimbickas.

REKLAMA
REKLAMA

Duomenys rodo, kad ypatingai nelinkę transporto drausti internetu vyresni nei 35 metų regionų gyventojai. Nors ši grupė sudaro daugiau nei pusę visų rajonų ir kaimo privalomojo civilinės atsakomybės draudimo sutarčių, net 99,7 proc. tokių vairuotojų draudžiasi įprastinėse „Lietuvos draudimo“ pardavimo vietose.

Pasak bendrovės atstovų, įdomu ir tai, kad moterys yra labiau linkusios draustis internetu nei vyrai – tiek privalomai drausdamos transportą, tiek keliones. Ir nors vyresnių nei 45 metų moterų tarpe sutartis sudarančių AB „Lietuvos draudimas“ pardavimo vietose jau yra daugiau nei besidraudžiančių internete, bet skirtumas nėra toks žymus kaip tarp vyresnių Lietuvos vyrų.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Internetu besidraudžiantieji dažniausiai renkasi trumpalaikes sutartis – jei perkamas privalomosios vairuotojų civilinės atsakomybės polisas, tai dažniausiai būna sutartis nuo 1 iki 4 mėnesių. Dažniau internete vairuotojai renkasi ir pusės metų trukmės draudimą, tuo tarpu besirenkantieji draudimą įprastinėse vietose dažniau sudaro metines sutartis.

Kelionių draudimas internete taip pat atspindi jaunimo gyvenimo stilių – čia palyginti dažniau sudaroma pačių trumpiausių – iki dviejų  savaičių trukmės sutarčių, o besidraudžiančiojo portretas – jaunas, iki 28 metų amžiaus vieno iš 5 didžiųjų miestų gyventojas, teigiama pranešime.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų