Apie panašius žingsnius jau pranešė ne viena didžioji šalies technologijų įmonė.
„Nepriimu šio sprendimo lengvabūdiškai“, – pažymėjo „Disney“ vadovas.
2021 metų ataskaitoje grupė buvo nurodžiusi, jog visame pasaulyje turėjo 190 tūkst. darbuotojų, iš kurių 80 proc. – etatinių.
„Labai atidžiai išanalizuosime išlaidas visoje veikloje – tiek kuriant televizijos turinį, tiek filmus“, - sakė B. Igeris.
„Kadangi viskas šiame labai konkurencingame pasaulyje tiesiog pabrango“, – paaiškino jis.
Walto Disney įkurta bendrovė teigė, kad jos srautinės transliacijos paslaugos prenumeratorių skaičius praėjusį ketvirtį pirmą kartą sumažėjo, vartotojams susiveržus diržus.
Gruodžio 31 dieną platformos „Disney+“, konkuruojančios su „Netflix“, abonentų skaičius buvo sumažėjęs 1 proc. iki 161,8 mln.. palyginti su laikotarpiu prieš tris mėnesius.
Analitikai iš esmės tikėjosi nuosmukio, o „Disney“ akcijų kaina po prekybos sesijos pakilo daugiau nei 5 procentais.
„Disney“ vis dar laukia dideli iššūkiai“, – pranešime investuotojams sakė „Insider Intelligence“ analitikas Paulas Verna.
„Bendrovės tradicinis televizijos verslas nyksta, srautinės transliacijos paslauga dar nėra pelninga, o investuotojas aktyvistas spaudžia suvaldyti išlaidas ir planuoti ateitį po B. Igerio“ – pažymėjo analitikas.
„Disney“ taip pat ketina iš naujo apsvarstyti kuriamo turinio apimtis bei srautinės transliacijos paslaugos kainas, analitikams teigė B. Igeris.
„Pradžioje dalyvavome pasaulinėse varžybose dėl abonentų“, – apie pirmąsias „Disney+“ dienas kalbėjo B. Igeris, turėdamas galvoje tokias varžoves kaip „Netflix“ ir „Amazon Prime“.
„Manau, kad galėjome užsiimti per daug agresyvią poziciją plėsdami savo paslaugą, todėl dabar ketiname tai apsvarstyti“, – pažymėjo jis.