„Hanner“ taip pat pasirinko naujojo viešbučio operatorių ir pasirašė viešbučio valdymo sutartį su oficialiai „Marriott International“ patvirtintu viešbučių operatoriumi „Apex Alliance Hotel Management“. Į viešbučio statybas bus investuota 20 mln. eurų. Planuojama, jog 200 kambarių viešbutis bus atidarytas 2018 metų viduryje.
„Šios teritorijos vystymą pradedame nuo visuomeninės paskirties projekto. „Marriott“ yra didžiausias pasaulio viešbučių tinklas, iš viso valdantis daugiau kaip 1,1 milijono kambarių ir 5,5 tūkstančio viešbučių su geriausiai išvystyta klientų lojalumo programa – tai buvo vienas pagrindinių veiksnių, nulėmusių mūsų sprendimą pasirašyti sutartį su šiuo tinklu“, - sakė „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.
Kompanijos sprendimas investuoti į keturių žvaigždučių viešbučio statybą buvo priimtas remiantis Statistikos tyrimų departamento bei „Hanner“ atliktos analizės duomenimis.
Vien 2015 metais Lietuvoje veikiančiuose 4 žvaigždučių viešbučiuose buvo užsakyta 1,26 milijono nakvynių - beveik 6 kartus daugiau nei mūsų šalyje veikiančiuose 5 žvaigždučių viešbučiuose tuo pat metu. Nuo 2012 metų vidutinis metinis nakvynių skaičiaus augimas 4 žvaigždučių viešbučių segmente Lietuvoje siekė 5,64 proc.
„Courtyard by Marriott“ viešbučiai padeda keliaujantiems žmonėms jaustis patogiai, moderniausios komunikacijos užtikrina, kad net ir kitoje šalyje jie neatitols nuo savo veiklos. Džiaugiamės, kad pradėsime veiklą istorinėje Lietuvos sostinėje, kur auga šiuolaikinio dizaino viešbučių paklausa“, – teigė „Marriott International“ viceprezidentas Europos regionui Markus Lehnert.
Pasak „Marriott International“ viceprezidento Europos regionui Markuso Lehnerto, sandoris su „Hanner“ buvo sudarytas itin greitai.
„Mums visada smagu žengti į naują rinką. Kol kas Lietuvoje neturėjome viešbučio. Lankiausi čia dar prieš 9 mėnesius, kalbėjomės su „Hanner“ dėl projekto. Šis sandoris yra vienas greičiausių, kuriuos esame sudarę. Mes esame didelės kompanijos, tai nėra lengva padaryti. „Courtyard“ puikus produktas šiai rinkai, tai didžiausias mūsų tinklas. Mes jį kūrėme atsižvelgdami į verslininkų poreikius“, - spaudos konferencijoje teigė M.Lehnertas.
Pasak jo, per 4 mėnesius taip pat planuojama pasirašyti sutartį dėl viešbučio Palangoje
4 žvaigždučių viešbutyje Rinktinės gatvėje veiks restoranas, konferencijų salės, baras su terasa, kurioje viešbučio svečiams atsivers Gedimino pilies panorama. Naujasis viešbutis įsikurs visiškai greta būsimo Kongresų ir konferencijų centro, kuris bus atidarytas rekonstravus Vilniaus koncertų ir sporto rūmus. Viešbučio projektą parengė architektas Gintautas Natkevičius.
„Vilnius kasmet pritraukia vis daugiau turistų, čia kuriasi nauji verslai, todėl aukščiausios klasės viešbučių segmentas taip pat auga sparčiai. Noriu pasidžiaugti, kad pasaulinio garso viešbučių tinklas savo plėtrai pasirinko būtent Vilnių – atvirą ir greitą miestą, kuriame, remiantis „Eurostat“ duomenimis, gyvena laimingiausi europiečiai“, – sakė Vilniaus miesto meras Remigijus Šimašius.
2015 metais „Hanner“ įsigijo beveik 8 hektarų teritoriją centrinėje miesto dalyje, kurioje numatyta viešbučio, verslo centrų bei gyvenamųjų namų statyba, į šią teritoriją planuojama investuoti 200 mln. eurų.
Jau anksčiau skelbta, kad toje pačioje Rinktinės gatvėje, šalia buvusio „Žalgirio“ stadiono teritorijos, iškils ir dar vienas viešbutis, valdomas „Hilton“ tinklo. Jį plėtoti planuoja „Vičiūnų“ grupė. Dar vieną šio operatoriaus valdomą viešbutį, Vilniaus centre esančioje Dainavos gatvėje statys nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Eika“.
Metų pradžioje „Marriott International“ pasirašė ketinimų protokolą su nekilnojamojo turto plėtros bendrove „Vastint Lithuania“ dėl „Marriott“ prekės ženklo viešbučio Palangoje, buvusio baseino „Jūratė“ teritorijoje. Planuojama, kad 20 mln. eurų vertės projektas taip pat turėtų būti baigtas 2018 metų antroje pusėje. Viešbutyje taip pat numatyta 200 kambarių, SPA centras.
Pasaulyje veikia 5,7 tūkst. „Marriott International“ valdomų prekių ženklų viešbučių.