Gyvename technologijų eroje, kur žmonių tiesioginis kontaktas darosi vis retesnis. Jei nereiktų eiti į darbą, daug žmonių, matyt, kas dieną iš viso nesusitiktų su žmonėmis – jie pasikliautų vien socialiniais tinklais, elektroniniais paštais ir trumposiomis žinutėmis. Tačiau bendravimas su žmonėmis nėra vien informacijos perdavimas – tai padeda patenkinti ir mūsų emocinius poreikius, rašo odditycentral.com.
Daug mokslinių studijų parodė, kad fizinis kontaktas yra būtinas siekiant užtikrinti ryšį tarp motinos ir kūdikio. Be to, jis reikalingas sveikam fiziniam, emociniam ir intelektualiniam vystymuisi. Suaugusiesiems fizinis kontaktas taip pat reikalingas siekiant palaikyti protinę ir emocinę sveikatą, kurios turi didelės įtakos asmens laimės pojūčiui. Taigi, visai nestebina, jog yra asmenų, kurie teikia fizinio kontakto paslaugas. Nežinome, kokia pirma mintis jums kyla tai perskaičius, bet susipažinkite su Travisu Sigleyu, kuris tituluojamas profesionalaus apsikabinėjimo tėvu. Jis yra baigęs psichologijos studijas ir tiki, jog prisilietimas gali padėti žmonėms kovoti su nerimu ir baime, kuriuos sukelia įvairios socialinės situacijos. T. Sigley‘us tikisi, kad buvimas apsikabinus gali išmokyti žmones atsipalaiduoti ir pasitikėti tiek savimi, tiek ir kitais.
Idėją dirbti „profesionaliu apsikabinėtoju“ jam pamėtėjo jo ankstesnis darbas. Anksčiau T. Sigley‘us dirbo striptizo šokėju ir jo klientai dažnai paprašydavo su jais vykti į kambarius ne teikti seksualinių paslaugų, o tiesiog pasikalbėti. Jis mėgaudavosi tų asmenų kompanija ir ėmė jausti, kad toks bendravimas jam yra kur kas malonesnis nei striptizo šokimas. „Apsikabinimo terapijos“ sesija trunka vieną valandą ir kainuoja 75 dolerius. Sesijos metu, jei klientas nori ir sutinka, yra apsikabinama, gulima kartu, kalbama. Siekdamas padėti klientams atsipalaiduoti T. Sigley‘us dažnai naudoja meditaciją.
Dažniausiai T. Sigley‘aus klientai būna 19-60 metų amžiaus moterys ir homoseksualai.