2018-ieji
Balandžio 17-ąją ES užsienio reikalų ministrai turėtų patvirtinti Europos Komisijos gaires deryboms dėl būsimų prekybinių ryšių su Britanija.
Birželio 28–29 dienomis Bendrijos lyderiai susirinks į viršūnių susitikimą Briuselyje, kur bus įvertinta, ar išspręstas klausimas, kaip išvengti muitinės patikrų Britanijos kontroliuojamos Šiaurės Airijos ir ES narės Airijos Respublikos pasienyje.
Britanija prieštaravo Briuselio „atsarginiam“ pasiūlymui dėl Airijos sienos statuso, pagal kurį britų valdoma Šiaurės Airija liktų ES muitų sąjungoje, jeigu nebus geresnės idėjos.
Spalio 18–19 dienomis įvyks dar vienas ES viršūnių susitikimas. Vyriausiasis ES derybininkas Michelis Barnier (Mišelis Barnjė) nustatė, kad iki jo turi būti baigtos derybos su Britanija, kad Bendrijos narės, Europos Parlamentas bei Britanijos įstatymų leidėjai dar turėtų pakankamai laiko ratifikuoti „Brexit“ susitarimą.
Britų „Brexit“ derybininkas Davidas Davisas (Deividas Deivisas) yra sakęs, kad sieks užbaigti derybas iki paskutinio 2018-ųjų ketvirčio.
2019-ieji
Kovo 29-osios vidurnaktį Britanija nustos būti ES nare. Jungtinė Karalystė Bendrijai priklausė ilgiau kaip keturis dešimtmečius.
Iškart po to prasidės pereinamasis laikotarpis. Tuo metu Britanija turės toliau laikytis ES taisyklių, o mainais gaus prieigą prie Bendrijos rinkos.
2020-ieji
Gruodžio 31 dieną baigsis pereinamasis laikotarpis.
2021-ieji
Sausio 1-ąją, jei viskas eisis kaip planuojama, įsigalios naujas Britanijos ir ES partnerystės susitarimas.