Už Rusijos parengtą rezoliuciją balsavo tik trys šalys. Aštuonios balsavo prieš šį dokumentą, o keturios susilaikė.
Kad 15 narių turinti Saugumo Taryba priimtų rezoliucijos projektą, reikėjo devynių balsų. Dokumentas negali būti priimtas, jeigu veto pareiškia kuri nors iš penkių nuolatinių Tarybos narių – Britanija, Kinija, Prancūzija, Rusija arba Jungtinės Valstijos.
Jungtinės Valstijos, Didžioji Britanija ir Prancūzija šeštadienį ėmėsi karinių veiksmų, atsakydamos į numanomą cheminę ataką Dumos mieste, esą nusinešusią mažiausiai 40 žmonių gyvybių.
Rusija Saugumo Tarybos narėms išplatino rezoliucijos projektą, raginantį pasmerkti šiuos karinius veiksmus, bet Jungtinės Karalystės ambasadorė sakė, kad šie smūgiai buvo „teisingi ir teisėti“, turintys sumažinti Sirijos žmonių patiriamas kančias.
Rusijos ambasadorius Vasilijus Nebenzia savo ruožtu ragino balsuoti už rezoliuciją, smerkiančią „agresiją“ prieš Siriją ir reikalaujančią, kad sąjungininkai susilaikytų nuo tolesnių karinių smūgių.
JAV, Prancūzija ir JK argumentavo, kad kariniai veiksmai buvo būtini, nes B. al Assado pajėgos jau ne kartą naudojo nuodingąsias dujas, pažeisdamos tarptautinius įstatymus.
Per šeštadienį sąjungininkų surengtą operaciją buvo smogta trims taikiniams Damasko apylinkėse ir Chomso provincijoje, anot Vakarų šalių pareigūnų, susijusiems su Sirijos vyriausybės cheminių ginklų programa.