Prieš pradedant prekiauti knyga, vidurnaktį prie parduotuvės susidarė didelė eilė. Jos priekyje stovėjęs studentas Kazuki Yamasita (20 metų) iš Jokogamos su džiaugsmu tvirtino: „Murakamio kūriniai patrauklūs tuo, kad netgi po to, kai perskaitai knygą dešimt kartų, išlieka iki galo nesuvoktų, giluminių įspūdžių. Paskutinis mano traukinys namo jau išvyko, todėl ketinu visą naktį skaityti knygą kur nors netoliese.“
Knygynas Tijodoje vietoj iškabos su savo pavadinimu iškabino panelę su užrašu „Haruki Murakami salė“. Čia atvežta 1500 egzempliorių, parduotuvė suplanavo pradėti pardavimą iš vagonėlių nuo septynių ryto, trys valandos prieš atsidarant parduotuvei. Parduotuvės direktoriaus pavaduotojas Yamasita (47 metų) mano: „Leidyklų terpėje nenutyla niūros kalbos apie pelno mažėjimą, norėtųsi, kad jų būtų mažiau.“
Vienas iš Tokijo knygynų prekybą taip pat pradėjo nuo aštuonių ryto – savo „perkeliamuose filialuose prieš metro stoteles. Parduotuvės direktorius tvirtina: „Mes norime pradžiuginti Haruki gerbėjus pakeliui į darbą ir mokslus.“
Savo duris kai kurie knygynai pravėrė jau vidurnaktį. Kiekvienas norėjo skaitytojams knygą įteikti „bent sekundę anksčiau už kitus“. Kelios parduotuvės išvakarėse paleido specialų atgaline eiga rodantį laikrodį, skaičiuojantį valandas iki knygos pasirodymo.
Dabar belieka laukti reakcijos. Gavę savo egzempliorių skaitytojai neslėpė pasitenkinimo. „Murakamio kūriniuose mane traukia sunkiai suprantamos vietos. Būtent dėl to, kad jos nesuprantamos, ir galime jas perskaityti iš skirtingų suvokimo taškų“, – tvirtina vienas iš H. Murakami gerbėjų. „Žiūrint į viršelį, neaišku, ko laukti. Pirma eilutė jau intriguoja. Noriu greičiau perskaityti sakinį. Manau, kad šiandien skaitysiu knygą iki tol, kol mano akys užsimerks iš nuovargio.“