O. Hetmano teigimu, užsienio kariai galėtų, pavyzdžiui, padėti saugoti Ukrainos sieną, kuri ribojasi su Baltarusija.
Veteranas priduria, kad karo veiksmuose užsienio kariams dalyvauti neprivaloma, tačiau Ukraina turi teisę kviesti užsienio karius, todėl ukrainiečiai šiuo atveju nepažeistų tarptautinės teisės.
Ukrainoje trūksta karių
„Užsienio karinės pajėgos galėtų išlaisvinti mūsų karius ir išsiųsti juos į fronto sritis, kuriose trūksta kariškių, kurie eitų ne į fronto liniją, o į kitas pozicijas. Vakarų partneriai turi suprasti, kad vyksta Trečiasis pasaulinis karas ir jiems dar teks kovoti“, – pareiškė O. Hetmanas.
„Foreign Affairs“: karas pamažu virsta pasauliniu
„Foreign Affairs“ priduriama, kad karas Ukrainoje pamažu virsta pasauliniu karu. Kinijos, Irano ir Šiaurės Korėjos įsitraukimas į karą Ukrainoje, galėtų palengvinti šių valstybių pasiruošimą ateities karams.
Todėl yra manoma, kad Šiaurės Korėja nusprendė siųsti karius į Rusiją ne tik dėl naujosios abiejų šalių gynybos sutarties, bet ir dėl karinės patirties, kurią Šiaurės Korėja galėtų įgyti Rusijos pradėtame kare prieš Ukrainą.
Daugelis apžvalgininkų teigė, kad Rusijos siekis savavališkai užgrobti kitos šalies teritoriją – pakeis pasaulio tvarką.
Tačiau geriausia gynyba, skirta apsaugoti Europą nuo Rusijos ir jos sąjungininkių karinių veiksmų, yra parama Ukrainai, ypač dėl to, kad JAV finansiniai įsipareigojimai Ukrainai per antrąją Donaldo Trumpo kadenciją, gali sumažėti, rašoma „Foreign Affairs“.
apginkluoti [biurokratus] ir į frontą. Tada "karas" pasibaigs greitai.