Išvakarėse kalbėdama Atstovų Rūmų Priežiūros ir atskaitomybės komitete ji pripažino, kad Slaptajai tarnybai nepavyko įvykdyti savo misijos apsaugoti buvusį prezidentą Donaldą Trumpą ir užkirsti kelią pasikėsinimui į jo gyvybę.
K. Cheatle sakė, kad pasikėsinimas į D. Trumpą, kuris, kalbėdamas per kampanijos mitingą, buvo lengvai sužeistas į ausį, buvo „svarbiausia Slaptosios tarnybos nesėkmė per pastaruosius dešimtmečius“.
Respublikonų kandidatas į prezidentus D. Trumpas liepos 13-ąją išgyveno bandymą jį nužudyti per kampanijos mitingą Batleryje Pensilvanijoje. Į jį nuo vieno iš aplinkinių stogų šaudė 20 metų šaulys Thomas Matthew Crooksas (Tomas Metjus Kruksas).
Th. M. Crooksą nušovė Slaptosios tarnybos snaiperis, praėjus 26 sekundėms po pirmojo iš aštuonių šūvių.
Tyrėjai nustatė, kad šaulys, gyvenęs mieste, esančiame maždaug 80 kilometrų nuo Batlerio, veikė vienas. Pareigūnams nepavyko nustatyti jokių tvirtų ideologinių ar politinių jo polinkių.
Per šaudymą buvo sunkiai sužeisti du mitingo dalyviai, o 50 metų ugniagesys Corey Comperatore'as (Koris Komperatoras) iš Friporto Pensilvanijoje neteko gyvybės.
D. Trumpo kruvinu veidu, išdidžiai keliančio kumštį į viršų, kai Slaptosios tarnybos agentai skubiai veda jį nuo scenos, nuotraukos tapo simboliu ir suteikė naują galingą postūmį jo šalininkams.
Po šio incidento K. Cheatle buvo raginama trauktis iš pareigų.
JAV Slaptoji tarnyba yra atsakinga už prezidento, viceprezidento, buvusių prezidentų ir jų šeimų narių, taip pat svarbiausių rinkimų kandidatų ir atvykstančių užsienio valstybių vadovų saugumą.