Savo išgyvenimo istoriją vyras paviešino „Facebook“ tinklapyje. A. Mavropolous pasakojo, kad į skrydį pavėlavo vos keliomis minutėmis, jis net galėjo stebėti, kaip paskutiniai keleiviai yra laipinami, tačiau oro uosto darbuotojai atsisakė jį praleisti – registracija skrydžiui jau buvo baigta.
Vėliau jam buvo paaiškinta, kad jis dar galėjo patekti į lėktuvą, jeigu būtų pridavęs bagažą – lėktuve surasti ir grąžinti vyro daiktus būtų užtrukę 40 minučių, todėl pavėlavusį vyrą būtų buvę lengviau įsileisti.
Šiuo atveju bagažo lėktuve nebuvo, ir graikui, kuris specializuojasi atliekų perdirbimo sferoje, buvo maloniai suteikta galimybė į JT konferenciją Nairobyje skristi vėlesniu reisu.
Atvykęs į kito skrydžio įlaipinimą jis sulaukė teisėsaugos atstovų dėmesio. Jo buvo mandagiai paprašyta „eiti kartu pas vadovybę“.
Graikas bandė protestuoti dėl tokio netikėto sulaikymo, tačiau pareigūnai buvo neperkalbami. Pasitikęs jį oro uosto saugumo vadas paaiškino situaciją: vyras yra vienintelis likęs gyvas iš „Boeing 737 MAX“ keleivių sąrašo. Apstulbusiam graikui teko paaiškinti, kokiomis aplinkybėmis jis neatsidūrė lėktuve, netrukus jis buvo paleistas.
Vėliau paaiškėjo, kad išgyveno ir dar vienas keleivis – vienas Nairobio gyventojas skrido namo iš Abu Dabio, tačiau skrydis užtruko ir Adis Abeboje jis nespėjo persėsti.