Balandžio19 dieną, kai vyresnysis iš dviejų brolių Carnajevų, Tamerlanas, jau buvo negyvas, amerikiečių televizijos kanalas „ABC“ su nuoroda į šeimos draugus pranešė, kad paskyra „@j_tsa“ socialiniame tinkle „Twitter“ iš tikrųjų priklauso Džocharui Carnajevui (iki to laiko jau buvo pasirodžiusios kelios fiktyvios paskyros), rašo „inosmi.ru“.
Džocharas savo paskyroje rašydavo palyginus retai – po tris-keturias tekstines žinutes („tweets“) per dieną, dažniausiai anglų kalba, nors pasitaiko ir rusiškų įrašų, ne visi iš jų cenzūriniai. Jei ne šie įrašai ir ne futbolo klubo „Anži“ logotipas, Džocharo paskyrą sunku būtų atskirti nuo eilinio amerikiečio paauglio paskyros socialiniame tinkle: plepėjimas su draugais, įvairūs gyvenimiški pastebėjimai, mėgstami serialai. 2013 metų balandžio 6 dieną, likus devynioms dienoms iki teroro akto, įvykdyto ties Bostono maratono finišo linija, jis skundžiasi: „Negaliu pakęsti gulėjimo vieną ausį padėjus ant pagalvės, aš girdžiu, kaip tuksi mano širdis, nesuprantu, kas taip gali miegoti“. Kitą rytą jis dalijasi tokiu pastebėjimu: „Jeigu tu turi žinių ir įkvėpimo, visa, kas lieka – tai pradėti veikti“. Po dviejų dienų, balandžio 9 dieną, atsiranda toks įrašas: „Per greitas gyvenimas, visi jūs turite pristabdyti“.
Po jo – dialogas be jokių užuominų į jo dalyvius: „-tau gi vis tiek, jeigu aš rūkyčiau? - seni, man tai nesvarbu, nors kulką sau į kaktą paleisk^draugystė“. Kitą dieną, balandžio 10-ąją,: „Semkis žinių, užkariauk moteris, gauk pinigų#būkstiprus“. Ir tuojau po to: „Jūs visi išauklėti žiniasklaidos“. Tą pačią dieną, balandžio 10-ąją, Džocharas pasiunčia savo sekėjams tekstinę žinutę (žargonu, atlieka „retweet“) - įrašą iš mokslinio tinklaraščio „Science Porn“, kur kalbama apie amerikietę Brooke Greenberg, sergančią labai reta liga, vadinama „X sindromu“ (jai 19 metų, bet savo fiziniais duomenimis ir proto išlavėjimu niekuo nesiskiria nuo 9 mėnesių kūdikio). Balandžio 11 dieną Džocharas rašo: „Svajonės pildosi, naktį man prisisapnavo, kad aš valgau sūrainį (cheeseburger), ir atspėkite, ką aš šiandien valgiau pietums“. Po dviejų dienų, balandžio 13 dieną, kažkas rašo Džocharui: „Tu ką, telefoną išjungęs?“, o Džocharas atsako: „Aha, seni, niekada neimk šeimos tarifo su užsieniečiu“. Po to Džocharas eina į kirpyklą: „Nuėjau apsikirpti, nors paprastai aš to nedarau“. Vėliau pasidalija įspūdžiais, patirtais žiūrint televizijos serialą.
Puslapio „@TroyCrossley“ turėtojas rašo: „Jeigu kas nors žiūri [serialus] „Deksteris“(„Dexter“) arba „Bręstantis blogis“ („Breaking Bad“) , tai „Sostų karai“ („Game of Thrones“) milijardą kartų geresnis“, o Džocharas jam atsako: „Neskubėk, Trojau, tai geras serialas, bet „Bręstantis blogis“ mes suprantame truputį geriau, aš, pavyzdžiui, mėgstu metą (metas – metamfetamino, narkotiko, kurį gamina serialo „Bręstantis blogis“ herojai, žargoninis pavadinimas). Balandžio 14-ąją, prieš dieną iki teroro akto ties Bostono maratono finišo linija, Džocharas atsako paskyros „@xXjungaXx“ savininkui (greičiausiai, savo broliui Tamerlanui) (tekstinė žinutė, į kurią atsako Džocharas, pašalinta, o pati paskyra padaryta uždara): „Sėkmės, broliuk, aš esu tikras, tu pakliūsi į vidų“. Balandžio 15-ąją, tą pačią dieną, kai buvo įvykdytas teroro aktas, Džocharas rašo: „Šio miesto širdyje nėra meilės, žmonės, būkite atsargūs“.
Po to jis vėl pradeda dialogą su „Twitter“ tinkle bendraujančiu žmogumi, tačiau sužinoti, į ką atsako Džocharas, jau neįmanoma – tekstinė žinutė pašalinta. Jo atsakymas skamba taip: „Ir jie ką (sekančioje tekstinėje žinutėje jis pasitaiso - „sako“ vietoje „ką“) „Dievas nekenčia mirusiųjų“? Arba tragedijos aukų? Chacha, šie žmonės kvaištelėję“. Tuojau po to: „Yra žmonių, žinančių tiesą, bet jie tyli, o yra žmonių, sakančių tiesą, todėl, kad jų mažuma“. Kitą dieną, balandžio 16-ąją, jau po teroro akto, pasirodo dar vienas atsakymas į jau pašalintą paskyros „@therealAbdul“ savininko įrašą: „ Aš tokių ieškojau, juodojoje rinkoje deficitas, jeigu tu nori greitai uždirbti, aš viską pasakiau...“ Tą pačią dieną: „ O ir aš jam toks – brolis, atsipalaiduok, mano barzda neužtaisyta“. Iškart po to Džocharas Carnajevas atsako į paskyros „@ImRealTed“ turėtojo tekstinę žinutę su nuotrauka, kurioje pavaizduotas raudonus sportinius marškinėlius vilkintis vyras, pasilenkęs prie gulinčios ant asfalto sukruvintos merginos. Po fotografija užrašas: „Jis ruošėsi pasipiršti savo merginai.
Ji dalyvavo Bostono maratone. Kada vyras išgirdo, kas nutiko, jis nuskuodė ten. Jis rado savo meilę mirusią. Jeigu jums ne vis tiek, siųskite sekėjams tekstinę žinutę („retweet“) ,paženklinę („hashtag“) #melskitėsužbostoną. Džocharas į tai atsako „Tai klastotė“. Tą pačią dieną, balandžio 16-ąją, jis rašo: „ Dabar visi kalba, lyg turėtų ką pasakyti, bet kada jie judina lūpas, iš ten nieko neišeina; grynas paistalas“.
Tai yra priešpaskutinis Džocharo Carnajevo įrašas „Twitter“. Kitą dieną, balandžio 17-ąją, jis parašys: „Aš esu streso nepatiriantis vaikinas“( I'm a stress free kind of guy). Paskutinė šioje paskyroje pasirodžiusi sekėjams išsiųsta tekstinė žinutė – įrašas, kurį tą pačią dieną padarė islamo skelbėjas iš Saudo Arabijos, muftijus Ismailas Menkas: „Tavo laikysena gali atimti iš tavęs tavo grožį, koks gražus tu bebūtum, ir gali padidinti tavo grožį, padarydama tave nepaprastai gražiu“.