Triuškinančią pergalę Šiaurės Europos krepšinio lygoje iškovojo „Šiaulių“ (3-1) krepšininkai. Pastarieji svečiuose 104:77 (34:15, 21:16, 23:21, 26:25) susitvarkė su Valmieros „Glass Via“ (0-5) komanda, kuri vis dar lieka be pergalės turnyre.

Galingai mačą pradėję šiauliečiai atsiplėšė dar pirmajame kėlinyje ir sugebėjo susikrauti net 19 taškų pranašumą (32:13).

Apsukų nemažinęs Šiaulių klubas nuolat didino atstumą ir ketvirtajame kėlinyje jis tapo rekordinis, kai pasiekė 34 taškų žymą (86:52).

Šansų varžovams nepalikę šiauliečiai triumfavo išvykoje 104:77.

Nugalėtojams 19 taškų surinko Paulius Danusevičius (8 atk. kam.), 14 pridėjo Nojus Mineikis (4/6 trit.), 12 – Dachonas Burke'as Jr.

Varžovų gretose išsiskyrė Seneca Knightas su 25 taškais, 12 įmetė Guntis Sipolinas, 11 pasižymėjo Paulis Migliniekas.