Spurtą 16:0 trečiajame kėlinyje surengęs Kauno „Žalgirio“ klubas VTB Vieningosios lygos rungtynėse išvykoje 73:60 (18:16, 16:17, 20:9, 19:18) įveikė Tomo Pačėso treniruojamą Gdynės „Asseco Prokom“ ekipą ir B grupėje iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės.

DeJuano Collinso, Artūro Milaknio ir Mirzos Begičiaus tiksliais metimais rungtynes pradėję žalgiriečiai sužaidus dvi minutes pirmavo 5:0, tačiau aikštės šeimininkai spurtavo 7:0 ir po Roberto Browno tolimo metimo persvėrė rezultatą savo naudai - 7:5. Įpusėjus ketvirčiui rezultatas vėl buvo lygus (9:9), tačiau Danielis Ewingas tritaškiu dar kartą grąžino minimalią persvarą Lenkijos čempionams - 12:11. „Žalgiris“ į tai atsakė Martyno Pociaus ir Manto Kalniečio dvitaškiais (15:12) bei privertė T.Pačėsą prašyti minutės pertraukėlės. Panašią persvarą kauniečiai išlaikė iki pat mačo pabaigos ir po pirmųjų dešimties minučių „Žalgiris“ pirmavo rezultatu 18:16.

Antrąjį kėlinį šiek tiek sėkmingiau pradėjo „Asseco Prokom“ komanda, kuri sužaidus dvi minutes dar kartą išlygino rezultatą (20:20), o netrukus ir vėl išsiveržė į priekį - 22:21. Be Traviso Watsono rungtyniavusiems kauniečiams dar daugiau problemų sukėlė jau antrojo kėlinio pradžioje gauta trečioji M.Begičiaus asmeninė pražanga. Tuo pasinaudoti T.Pačėso auklėtiniai nesugebėjo, o M.Kalniečio ir A.Milaknio tikslių atakų dėka Lietuvos vicečempionai įpusėjus kėliniui vėl atitrūko - 28:22. Lenkai į tai atsakė poros minučių atkarpa 6:2 ir kauniečių persvara dar kartą aptirpo - 30:28. Prasidės paskutinei kėlinio minutei „Žalgiris“ turėjo minimalią persvarą (32:31), o įpusėjus susitikimui buvo priekyje - 34:33.

Trečiojo kėlinio pradžia gerokai sėkmingiau susiklostė kauniečiams, kurie pusketvirtos minutės atkarpą laimėjo 12:2 ir po Martyno Pociaus baudos metimų pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą - 46:35. Negana to, po M.Begičiaus ir M.Pociaus metimų „Žalgiris“ dar labiau nutolo - 50:35. Nors kėlinio pabaigoje lenkams pavyko šiek tiek priartėti, po trijų kėlinių kauniečiai ir toliau išlaikė dviženklę persvarą - 54:42.

Ketvirtajame kėlinyje Kauno klubas ramiai išlaikė solidžią persvarą ir neleido aikštės šeimininkams nei karto bent kiek rimčiau pagalvoti apie teigiamą rezultatą. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė keturiolika taškų (65:51), o susitikimą Aco Petrovičiaus komanda laimėjo rezultatu 73:60.

„Asseco Prokom“: R.Varda 13, D.Ewingas 10 (tritaškiai 2/2), J.Giddensas 9, R.Burrellas 8.

„Žalgiris“: M.Kalnietis (dvitaškiai 5/5) ir D.Collinsas (6 atk. kam.) - po 12, M.Pocius (dvitaškiai 3/3) ir P.Jankūnas - po 10, A.Milaknis 8, M.Begičius 7, T.Delininkaitis ir O.Samhanas - po 6, D.Šalenga 2.