Šiandien buvo sužaistas priešpaskutinysis – 32-asis Lietuvos A lygos čempionato turas. Centrinės turo rungtynės vyko tarp Vilniaus „Žalgirio“ bei čempionų titulą užsitikrinusių – Panevėžio „Ekrano“ futbolininkų.

„Ekrano“ futbolininkai pirmajame kėlinyje atrodė geriau ir kontroliavo situaciją. 20-ą minutę į šeimininkų ekipos vartus buvo skirtas abejotinas vienuolikos metrų baudinys, kurį realizavo Ramūnas Radavičius.

„Žalgiriui“ nesisekė išlyginti rezultato, o dar po šešių minučių Uchenna Uche po gražios atakos jį padvigubino svečių naudai.

Antrojoje rungtynių pusėje šeimininkai užspaudė čempionų vartus ir tai davė rezultatą – 54-ą minutę po kampinio, galva pasižymėjo gynėjas ir ekipos kapitonas Algis Jankauskas.

Visgi, vėliau turėję šansų „Žalgirio“ futbolininkai nesugebėjo jais pasinaudoti ir svečiai iš Panevėžio išsivežė jau nieko nebelemiančius taškus, bet iškovojo principinę pergalę prieš antrosios vietos nugalėtojus.

Visi rezultatai:

„Žalgiris“ 1 – 2 „Ekranas“

21' [0 – 1] Ramūnas Radavičius (11 m.)

26' [0 – 2] Uchenna Uche

54' [1 – 2] Algis Jankauskas

„Sūduva“ 13 – 0 „Atlantas“

15' [1 – 0] Andrius Urbšys

23' [2 – 0] Vaidas Slavickas

26' [3 – 0] Vaidas Slavickas

31' [4 – 0] Ričardas Beniušis

33' [5 – 0] Povilas Lukšys (11 m.)

36' [6 – 0] Sergey Kozyuberda

38' [7 – 0] Ričardas Beniušis

49' [8 – 0] Ričardas Beniušis

69' [9 – 0] Sergey Zhygalov

76' [10 – 0] Povilas Lukšys

81' [11 – 0] Evaldas Grigaitis

86' [12 – 0] Povilas Lukšys

88' [13 – 0] Povilas Kiselevskis

„Šiauliai“ 2 – 2 „FBK Kaunas“

26' [0 – 1] Deividas Kapūstas

64' [1 – 1] Igors Kozlovs

66' [2 – 1] Artūras Rimkevičius

70' [2 – 2] Ramūnas Macežinskas

„Banga“ 2 – 0 „Mažeikiai“

41' [1 – 0] Giedrius Ratkus (11 m.)

56' [2 – 0] Andrius Lipskis

„Kruoja“ 6 – 0 „Klaipėda“

1' [1 – 0] Povilas Krasnovskis

45' [2 – 0] Konstantin Matsiov

52' [3 – 0] Valerijs Čistjakovs

61' [4 – 0] Toma Tabadze

63' [5 – 0] Konstantin Matsiov

88' [6 – 0] Povilas Krasnovskis

„Tauras“ 2 – 2 „Dainava“

45' [0 – 1] Nerijus Kavaliauskas

71' [0 – 2] Saulius Laibinis

90' [1 – 2] Miguel Soares

90' [2 – 2] Goran Jerkovič

83' Nerijus Kavaliauskas („Dainava")

90' Martynas Biržinis („Dainava")