Po pergalės prieš „Gulbene“ komandą VMFD „Žalgiris“ strategas Damiras Petravičius gyrė futbolininkus už pademonstruotą gražų futbolą teigiama pranešime spaudai.

Vilniaus miesto futbolo draugijos „Žalgiris“ komanda šeštadienį 4:1 (3:1) įveikė „Gulbene“ komandą iš Latvijos.

Ketvirtąją pergalę penktose draugiškose rungtynėse iškovoję žalgiriečiai į priekį išsiveržė jau 5 rungtynių minutę. Keliant kampinį kamuolį į vartus galva nukreipė Algis Jankauskas. 23 minutę įvartį pelnė Pavelas Komolovas, o 31 minutę po Andrejaus Nagumonovo smūgio kamuolys pataikė į Calumo Ellioto koją ir atsidūrė svečių vartų tinkle. Pirmo kėlinio pabaigoje „Gulbene“ pasinaudojo žalgiriečių klaida gynyboje ir sušvelnino rezultatą, bet po pertraukos svečiai patys padovanojo vilniečiams įvartį – keliant kampinį „Gulbene“ gynėjas pats nukreipė kamuolį į savo vartų tinklą.

VMFD „Žalgiris“ vyriausiasis treneris Damiras Petravičius buvo patenkintas komandos demonstruotu žaidimu.

„Galime pasidžiaugti, kad užbaigėme draugiškų rungtynių ciklą pergale. Buvome geresni, kontroliavome rungtynių eigą. Žaidėjai šiandien buvo greitesni ir tikslesni nei anksčiau. Išvykstame į treniruočių stovyklą patenkinti“, - sakė D.Petravičius.

Žalgiriečiai į treniruočių stovyklą Kroatijoje išvyksta trečiadienį. VMFD „Žalgiris“ komanda dalyvaus „Istria Winter Cup“ turnyre  bei sužais dar trejas draugiškas rungtynes. Stovyklą Umage žalgiriečiai baigs draugiškomis rungtynėmis su šių metų Europos lygos grupės etapo dalyve iš Slovėnijos „NK Maribor" komanda.