Vokietijos „Bundesliga“ pirmenybėse sėkmingai į pergalių kelią sugrįžo šalies čempionai. Lėverkuzeno „Bayer“ komanda šeštadienį 4:1 sutriuškino „Hoffenheim“ klubą. Varžovus jie įveikė oponentų tvirtovėje.

Beveik visą rungtynių laiką pirmavę „Bayer“ atstovai kiekviename kėlinyje pelnė po du įvarčius. Dukart į vartus kamuolį siuntė Victoras Boniface`as, po kartą Martinas Terrier ir vienuolikos metrų baudinį realizavęs Florianas Wirtzas. „Hoffenhem“ klubo įvarčio autorius – Mergimas Berisha.

Po trijų turų šešis taškus turinti „Bayer“ komanda lygoje žengia penkta.

Dar labiau triuškinamą pergalę šventė ir šalies vicečempionas Miuncheno „Bayern“, kurie svečiuose net 6:1 įveikė „Holsten Kiel“ ekipą.

Savo galybę svečiai parodė jau pačioje susitikimo pradžioje. Pirmasis įvartis krito jau 11-ąją sekundę, kai pasižymėjo Jamalas Musiala, o 13-ąją minutę rezultatas jau buvo 3:0, kai pasižymėjo Harry Kane`as, o Nicolai`us Rembergas nukreipė kamuolį į savo vartus.

Per likusią rungtynių dalį H. Kane`as pelnė dar du įvarčius, taip pasiekdamas „hat-tricką“, o Michealas Olise pelnė savo debiutinį įvartį „Bayern“ gretose.

Šeimininkų gretose vienintelį įvartį pelnė Arminas Gigovičius.