Šeštadienį buvp pratęsta Paryžiaus olimpiados buriavimo regata. ILCA 6 klasėje, kurioje varžosi Viktorija Andrulytė, šiandien įvyko 3 plaukimai.

Ketvirtąsias olimpinių žaidynių lenktynes V.Andrulytė pradėjo 28-oje vietoje, tačiau ties trečiaja atžyma ji nukrito į 29-ą poziciją. Visgi tada V.Andrulytė kitoje atžymoje pakilo į 26-ą vietą bei šioje pozicijoje pasiekė finišą (+3:38). Plaukimą laimėjo britė Hannah Snellgrove, kuri aplenkė danę Anne-Marie Rindom ir ameirkietę Erika Reineke.

Po šio plaukimo V.Andrulytė bendroje įskaitoje iš 27-os pozicijos nukrito į 29-ą. Penktose lenktynėse V.Andrulytė pradėjo plaukdama 35-a, vėliau krito ir į 36-ą poziciją, tačiau trečioje atžymoje V.Andrulytė pakilo į 29-ą vietą.

Paskutinėje atžymose lietuvė nukrito į 30-ą poziciją, o finiše – į 32-ą (+2:36). Penktąsias lenktynes vėl laimėjo britė H.Snellgrove (45:39 min.), antra liko visų spalvų olimpinius medalius turinti olandė Marit Bouwmeester (+0:24), o trečia – kroatė Elena Vorobeva (+0:37).

Po penktojo plaukimo bendroje įskaitoje V.Andrulytė su 99 baudos balais nukrito į 31-ą poziciją iš 43 buriuotojų. Šeštose lenktynėse V.Andrulytė vienu metu plaukė 20-a, tačiau tada prarado 11 pozicijų, o galiausiai finišavo 33 (+3:27).

Geriausiai pasirodė švedė Josefin Olsson (41:28), antra liko norvegė Line Flem Hoest (+0:18), trečia – olandė M.Bouwmeester (+0:36).

Po šešių lenktynių V.Andrulytė su 132 baudos balais nukrito į 36-ą vietą. Pirmauja M.Bouwmeester, antra – A-M.Rindom, trečia – L.F.Hoest.