UEFA Konferencijų lygoje – Armando Kučio dublis ir rezultatyvus perdavimas

Išrinktas geriausiu rungtynių žaidėju

Ketvirtadienį UEFA Konferencijų lygoje įspūdingą pasirodymą surengė lietuvis Armandas Kučys, prisidėjęs prie trijų „Celje“ ekipos įvarčių. Grupių etape lietuvio ginamas Slovėnijos klubas namuose 5:1 įveikė Stambulo „Basaksehir“ ekipą.

A.Kučys žaidė 79 minutes ir pats pelnė du paskutinius savo komandos įvarčius 51 ir 77 minutėmis. Prie antrojo savo komandos tikslaus smūgio 30 minutę lietuvis prisidėjo rezultatyviu perdavimu.

Tai buvo pirmoji „Celje“ ekipos pergalė UEFA Konferencijų lygos grupių etape.

Lietuvos rinktinės puolėjas buvo išrinktas geriausiu rungtynių žaidėju, bet 37 minutę A.Kučys buvo įspėtas geltona kortele ir dėl to turės praleisti kitas Konferencijų lygos rungtynes.

Kitų lietuvių pasirodymai

Kitose Konferencijų lygos grupių etapo rungtynėse krašto gynėjas Justas Lasickas liko ant Liublianos „Olimpija“ klubo suolo, o lietuvio ekipa namuose 2:0 įveikė Austrijos LASK klubo žaidėjus.

Tuo metu Kipras Kažukolovas nebuvo registruotas „Astana“ klubo rungtynėms UEFA Konferencijų lygoje, kurias jo ekipa išvykoje 0:2 pralaimėjo Velso „The New Saints“ klubui.

Dėl traumos Konferencijų lygoje nežaidė gynėjas Edgaras Utkus, kurio atstovaujamas Briugės „Cercle“ klubas svečiuose 1:3 nusileido Reikjaviko „Vikingur“ klubui.

Ketvirtadienį Anglijos „Development“ lygoje visas rungtynes žaidė gynėjas Jokūbas Mažionis, bet lietuvis su „Ipswich“ U-21 ekipa namuose 1:2 nusileido „Brentford“ U-21 komandai.