Kauno „Žalgiris“ atsidarė pergalių sąskaitą „Gloria Cup“ turnyre Turkijoje. Penktadienio vakare Andrea Trinchieri auklėtiniai 80:60 (25:14, 17:22, 14:9, 24:15) užtikrintai įveikė Berlyno ALBA ekipą.

Dvikovą dviem taikliais tritaškiais pradėjo Brady Manekas, perėmęs kamuolį Laurynas Birutis pasižymėjo dėjimu, o Sylvainas Francisco ir Edgaras Ulanovas pataikė po tritaškį – 14:8. Per likusią kėlinio dalį penkis taškus pelnė Deividas Sirvydis, šešis surinko Dovydas Giedraitis ir pranašumas išaugo iki dviženklio – 25:14.

Antrajame ketvirtyje kauniečiai strigo puolime ir varžovams pavyko aptirpdyti atsilikimą iki vieno metimo 30:32.

Visgi tuomet 8 taškus iš eilės pelnė antras brangiausias šio sezono „Žalgirio“ krepšininkas E. Ulanovas ir po sėkmingos atkarpos Andrea Trinchieri auklėtiniai atitrūko 42:36.

Po ilgosios pertraukos gerą atkarpą puolime sužaidė dvitaškį su varžovo pražangą įmetęs ir tritaškį smeigęs Alenas Smailagičius, iš toli tuomet taikliai metė ir D. Sirvydis, taškais iš po krepšio pasižymėjo Arnas Butkevičius, savo pirmą tritaškį pataikė ir I. Brazdeikis – 56:45.

Sėkmingai žalgiriečiai puolė ir paskutiniame ketvirtyje, o taškais pasižymėjo ir su pagrindine ekipa debiutavęs 18-metis Aleksas Bieliauskas.

„Žalgiris“: E.Ulanovas 13 (4 rez. perd.), D.Sirvydis 13, I.Brazdeikis 11 (5 atk. kam.), B.Manekas 11, D.Giedraitis 9, A.Smailagičius 7, S.Francisco 3 (4 rez. perd., 2 per. kam.), L.Lekavičius 3, M.Mitchellas 3, A.Bieliauskas 3, L.Birutis 2 (5 atk. kam.), A.Butkevičius 2 (5 atk. kam.), B.Dunstonas 0 (7 atk. kam., 4 per. kam.).

ALBA: W.McDowellas-White’as 15, G.Procida 9.