UEFA Europos lygos rungtynės tarp „Porto“ ir „Manchester United“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 3:3. „Raudonųjų velnių“ vyriausiasis treneris Erikas ten Hagas pasidalijo savo mintimis apie šį susitikimą.

„Jausmai prieštaringi. Mes pelnėme du puikius įvarčius, o po to išjungėme žaidimą. Neišlaikėme kamuolio kontrolės ir gynybos. Pirmas praleistas įvartis buvo visiškai be reikalo, o įžiebus ugnį šiame stadione žaisti pasidaro labai sunku.

Tuomet praleidome nereikalingą trečią įvartį. Mes vėl gi nesigynėme gerai. Kai kuriais momentais tai yra susiję su tam tikru noru. Visgi turiu pagirti vaikinus, kaip jie sugrįžo į rungtynes ir kovojo bei surado būdą pelnyti išlyginamąjį įvartį“, – kalbėjo strategas.

Priminsime, jog „Man Utd“ sužaidus dvidešimt minučių turėjo dviejų įvarčių pranašumą, tačiau dar pirmajame kėlinyje praleido du įvarčius ir rezultatas tapo lygus 2:2, o antrojo kėlinio pradžioje „Porto“ jau išsiveržė į priekį 3:2.

Visgi po keitimo pasirodęs Harry Maguire’as per pridėtą rungtynių laiką išplėšė lygiąsias 3:3.