Antras naudingiausias Vokietijos klubo krepšininkas šiame sezone pelno po 10,8 taško, o taip pat atlieka net po 5,8 rezultatyvaus perdavmo (12,4 naud.).
Rezultatyvių perdavimų už 30-metį atakuojantį gynėją šiame Eurolygos sezone daugiau atlieka tik Tamiras Blattas (7,5), T.J. Shortsas (7,32) ir Facundo Campazzo (6,9).
Prieš dvikovą Kaune berlyniečiai pateikė staigmeną ir įveikė Tel Avivo „Maccabi“ 87:93, o toje dvikovoje M. Hermannssonas pelnė 11 taškų ir atliko net 11 rezultatyvių perdavimų.
Šį Eurolygos savaitė bus dviguba, o jau ketvirtadienį kauniečiai savo tvirtovėje žais prieš Milano „Olimpia“.
„Žalgirio“ ir ALBA rungtynes nuo 20 val. stebėkite tiesiogiai per Go3 televiziją, o jų eigą sekite portale tv3.lt.
Patiko straipsnis? Užsiprenumeruokite mūsų naujienlaiškį ir gaukite svarbiausias dienos naujienas bei įdomiausius straipsnius kiekvieną darbo dieną 11 val. Tiesiai į Jūsų el. paštą!