POR FRA 21:40
    Liepos 6 d., šeštadienis
    ENG SUI 18:40
    NED TUR 21:40

C grupės kovas Europos futbolo čempionate uždarė taikiai pasibaigusi Anglijos ir Slovėnijos dvikova. Savųjų progų neišnaudojusios rinktinės išsiskyrė rezultatu 0:0.

Kadangi lygiosiomis kitame grupės mače sužaidė ir Danija su Serbija, tai reiškė, kad anglai vis tiek užėmė pirmą vietą grupėje, tuo tarpu slovėnai liko treti, tačiau pateko į kitą etapą.

Kol kas neaišku, su kuo komandos susikaus aštuntfinalyje.

Dominavimas rezultatų neatnešė

Rungtynių pradžia buvo rami. 16 min. Erikas Janza bandė sukurti pavojingą situaciją prieš vartus, siųsdamas kamuolį į baudos aikštelę, tačiau anglai susitvarkė su šia grėsme.

Nors kamuolio kontrolė 76 proc. laiko buvo anglų pusėje, bet pavojingas progas jiems kurti buvo sudėtinga.

20 min. Bukayo Saka gražiai pasiuntė kamuolį į slovėnų vartus, tačiau rezultatas nepakito dėl fiksuotos nuošalės.

Po dešimties minučių Harry Kane’as gavo gerą perdavimą ir iš už baudos aikštelės ribų atlieko neblogą smūgį, bet jį nublokavo gynėjas.

58 min. Johnas Stonesas priėmė puikiai pakeltą kampinį ir pabandė smūgiuoti galva iš aikštės vidurio į kairįjį vartų kampą, tačiau smūgį pasiaukojančiai nublokavo gynėjas.

Antrajame kėlinyje slovėnų žaidimą be kamuolio nutraukė skirtas laisvasis smūgis slovėnams 70-ą minutę. E. Janza siuntė kamuolį link vartų iš tolimo laisvo smūgio, tačiau jo bandymas nebuvo tikslus ir kamuolys skrieja už aikštės ribų.

90+2 min. Cole'as Palmeris aplenkė kelis žaidėjus ir iš vidutinio nuotolio smūgiavo į vartų vidurį, visgi smūgį sustabdė vartininkas.

Gražiausios rungtynių akimirkos:

*****

RUNGTYNIŲ EIGA

2 kėlinys:

70 min. E. Janza siuntė kamuolį link vartų iš tolimo laisvo smūgio, tačiau jo bandymas nebuvo tikslus ir kamuolys skrieja už aikštės ribų.

1 kėlinys:

45 min. Prie pirmojo kėlinio teisėjas neprideda papildomo laiko, o komandos į rūbines išeina tuščiomis (0:0).

35 min. Philas Fodenas smūgiavo iš laisvo smūgio, nukreipė kamuolį į kairįjį viršutinį kampą, bet vartininkas puikiai atrėmė ataką.

30 min. Harry Kane’as gavo gerą perdavimą ir iš už baudos aikštelės ribų atlieko neblogą smūgį, bet jį nublokavo gynėjas.

Kol kas kamuolio kontrolė 70 proc. laiko yra anglų pusėje, bet pavojingų progų sukurti sunkiai pavyksta.