Skambi pergalė užliūliavo: „Maccabi“ suklupo Serbijoje

Pergalę Eurolygoje po dviejų nesėkmių iš eilės iškovojo Belgrado „Crvena Zvezda“ (10/23), kuri namuose 76:64 (15:21, 18:13, 20:11, 23:19) nugalėjo Tel Avivo „Maccabi“ (13/18) bei ne tik nutraukė jos dviejų iš eilės pergalių seriją, tačiau ir atsirevanšavo už namuose patirtą pralaimėjimą.

Pirmuose dvejuose kėliniuose pirmavo „Maccabi“, o vienu metu turėjo ir 11 taškų pranašumą, tačiau po ilgosios pertraukos „Crvena Zvezda“ perėmė iniciatyvą ir trečiame kėlinyje spurtavusi 13:0, po dar kelių minučių, jau pati turėjo 13 taškų persvarą, kurią išlaikė iki pat susitikimo pabaigos.

Antradienį „Maccabi“ po pratęsimo 99:94 nugalėjo Šarūno Jasikevičiaus vadovaujamą „Barceloną“. Dar prieš tai Izraelio klubas palaužė ir Kauno „Žalgirį“.

„Crvena Zvezda“: Jordanas Loydas 21, Ognjenas Dobričius 13, Dejanas Davidovacas 11, Landry Nnoko 10.

„Maccabi“: Tyleris Dorsey 14, Elijah Bryantas 12, Ante Žižičius 10.