FA „Šiauliai“ baigė pasirodymą UEFA Europos Konferencijų lygos pirmojo atrankos etape, kai atsakomąsias rungtynes su „Levadia“ baigė lygiosiomis 0:0, tačiau bendrame rezultate nusileido 0:2.

Pirmajame kėlinyje abi komandos žaidė gana aktyviai puolime. Puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Ioanas Yakovlevas, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai šalia vartų.

Danielis Romanvoskis atliko smūgį iš tolimesnės distancijos pirmuoju lietimu, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė. Davis Ikaunieks atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas. Dar vienas D.Romanovskio pirmojo kėlinio pabaigoje smūgiuotas kamuolys galva atsidūrė vartininko rankose.

„Levadia“ antrajame kėlinyje žaidė šiek tiek aktyviau. Keletą progų pasižymėti turėjo Mihkelis Ainsalu, tačiau nukreipti kamuolio į vartų tinklą nepavyko. Martynui Dapkui 75-ąją minutę buvo suteikiama medicininė pagalba, pastarasis paliko rungtynes, vietoje jo aikštėje pasirodė Vytas Gašpuitis.

Per likusį laiką šiauliečiams išsigelbėti nepavyko, kurie baigė savo pasirodymą šioje atrankoje.