Ketvirtadienio vakarą šalies čempionas „Panevėžys“ stojo į paskutiniojo UEFA Konferencijų lygos atrankos etapo kovą su „The New Saints“ klubu iš Velso, kurioje 0:3 pripažino varžovų pranašumą ir labai susikomplikavo savo padėtį.

20

Atsakomosios rungtynės laukia po savaitės Velse.

Pirmajame kėlinyje nė vienai komandai nepavyko susikurti nieko pavojingo.

Po pertraukos Velso čempionai sugebėjo pasižymėti. Po kampinio kamuolį į vartus pasiuntė Danny Daviesas (1:0).

„Panevėžio“ situaciją dar labiau komplikavo Danielio Williamso individualus epizodas. Suklaidinęs du gynėjus jis prasibrovė į baudos aikštelę bei surado vartų kampą pelnydamas antrąjį savo komandos įvartį (2:0).

Galiausiai jau per pridėtą laiką Velso klubas pelnė ir trečiąjį įvartį.

Per visas rungtynes „Panevėžys“ taip ir neatliko nė vieno smūgio į varžovų vartų plotą.

Primename, kad „The New Saints“ gali tapti pirmuoju Velso klubu istorijoje, kuris prasibrovė iki grupių etapo.

RUNGTYNIŲ EIGA:

Antras kėlinys:

90 min. TNS komanda surengia dar vieną rezultatyvią ataką (3:0).

75 min. Gera „Panevėžio“ klubo proga. Po keitimo į aikštę žengęs Jovanas Čedjanovičius smūgiavo, bet jo smūgis skriejo visai greta virpsto.

65 min. Dar vienas priešininkų įvartis (2:0). Panevėžiečių situacija darosi itin sunki.

62 min. Geriausia lietuvių ataka rungtynėse, tačiau kamuolys skrieja virš vartų.

60 min. Grubi N. Gorobsovo pražanga. „Panevėžio“ laimei, raudona kortelė nėra rodoma. Iš karto po šio epizodo įsikarščiavęs argentinietis keičiamas.

52 min. Velso klubas veržiasi į priekį! Danny Daviesas pasiuntė kamuolį į vartus po kampinio (1:0).

51 min. Vėl labai pavojingas priešininkų išpuolis, tačiau V. Černiauskas puikiai atlieka savo darbą.

Pirmas kėlinys:

45+3 min. Pirmas kėlinys baigėsi be įvarčių.

45 min. Pridedamos trys papildomos minutės.

36 min. Pavojingas Velso klubo šansas, tačiau fantastišką reakciją demonstruoja Vytautas Černiauskas atrėmęs pavojingą oponentų smūgį į vartus.

28 min. Abi komandos smūgiavo po vieną kartą, tačiau nei vienų smūgiai vartų ploto nepasiekė. „Panevėžio“ komandos žaidimas ir toliau nežiba, o priešininkai vis dažniau atsiranda lietuvių baudos aikštelėje.

16 min. Pavojinga „Panevėžio“ ataka baigėsi kampiniu. Jo metu varžovai dar kartą siuntė kamuolį už galinės linijos. Antrojo kampinio metu buvo atliktas žemas perdavimas, tačiau jo išnaudoti taip pat nepavyko.

6 min. Velso atstovai suklydo netoli savo vartų, bet užvaldyti kamuolio „Panevėžiui“ nepavyko, o galiausiai traumą patytė vienas iš šeimininkų futbolininkų.