Italijos „Serie A“ čempionate dar vieną pergalę įsirašė „Milan“ futbolininkai, kurie namuose 2:0 nugalėjo „Lazio“ futbolininkus.

Ši pergalė leido „Milan“ pakilti į pirmąją „Serie A“ poziciją.

Pirmajame kėlinyje pavojingiausią progą „Milan“ sukūrė jau paskutinę kėlinio minutę. Olivier Giroud atliktą smūgį atrėmė „Lazio“ vartininkas, o prie atšokusio kamuolio prišokęs Tijjani Reijndersas pataikė į vartų konstrukciją.

Rafaelis Leao baudos aikštelėje surado Cristianą Pulisičių, o šis nestabdydamas kamuolio smūgiu vienu lietumu pasiuntė kamuolį į kairįjį varžovų vartų kampą. 88-ąją minutę R. Laeo sukūrė ir antrąjį savo komandos įvartį, šįkart asistuodamas Noah Okaforui.

Tuo tarpu kitose šios dienos „Serie A“ rungtynėse šalies čempionė „Napoli“ 4:0 išvykoje sutriuškino „Leece“ komandos.