Pergalę Paryžiaus olimpinių žaidynių C grupės rungtynėse iškovojo Serbijos krepšininkai. Svetislavo Pešičiaus auklėtiniai rezultatu 94:85 (23:22, 24:22, 25:23, 22:18) nugalėjo Pietų Sudano nacionalinę komandą.

Laimėjusi Serbija ketvirtfinalyje susitiks su Australija, o Pietų Sudanui žaidynės yra baigtos.

Serbijos rinktinė didžiąją dalį pirmojo kėlinio vijosi varžovus ir jo pabaigoje išsiveržė į priekį 23:22. Antrajame ketvirtyje po N.Jovičiaus tritaškio Serbija įgijo tuo metu rekordinę, devynių taškų persvarą - 34:25. Tačiau Pietų Sudanas skirtumą ėmė mažinti ir galiausiai afrikiečių dėjimas lygino rezultatą ties 39 taškų.

Serbai buvo atitrūkę 47:42, bet prieš pat ilgąją pertrauką C.Jonesas mažino skirtumą iki vieno tolimo metimo 47:44. Trečiojo kėlinio paskutinę sekundę C.Jonesas mažino Serbijos pranašumą iki penkių taškų ir nugalėtojas sprendėsi paskutiniame kėlinyje.

35-ąją žaidimo minutę V.Micičiaus tritaškis ir F.Petruševo dvitaškis didino Serbijos pranašumą 83:74. Galiausiai V.Micičiaus dvitaškis pirmą kartą didino serbų persvarą iki dviženklio 85:74.

Likus žaisti 3:47 minutei Serbija po N.Jokičiaus metimo pirmavo 89:74 ir serbai pergalės nepaleido.

Serbijos rinktinė: Bogdanas Bogdanovičius 28 (6/9 trit., 4 rez. perd.), Nikola Jokičius 22 (8 atk. kam.), Vasilije Micičius 15 (4 atk. kam., 4 rez. perd.), Filipas Petruševas 10, Nikola Jovičius 6, Ognjenas Dobričius 5, Nikola Milutinovas 4, Aleksa Avramovičius 3, Marko Guduričius 1.

Pietų Sudano rinktinė: Carlikas Jonesas (4/7 dvit., 8 rez. perd.) ir Marialas Shayokas (5/11 trit.) po 17, Nuni Omotas 14 (2/6 trit.), Bulas Kuolas 11, Wenyenas Gabrielis 9 (6 atk. kam.), JT Thoras 7, Majokas Dengas ir Peteris Jokas (1/4 trit.) po 5.

Rungtynių įrašą rasite naujienos viršuje.