Lengvą pergalę Paryžiaus olimpinėse žaidynėse iškovojo JAV nacionalinė komanda. Steve'o Kerro auklėtiniai rezultatu 104:83 (25:30, 39:16, 23:14, 17:23) įveikė Puerto Riko rinktinę.

JAV jau prieš šį mačą buvo garantuota dėl pirmosios vietos grupėje, o Puerto Riko pasirodymas žaidynėse yra baigtas. Nugalėtojams Anthony Edwardsas pelnė 26 taškus, Joelas Embiidas ir Kevinas Durantas surinko po 11 taškų.

Pralaimėjusiems Jose Alvarado surinko 18 taškų.

Puerto Rikas geriau pradėjo rungtynes ir pirmajame kėlinyje pirmavo 8 taškų persvara. Pasibaigus šiam ketvirčiui Puerto Riko ekipa buvo priekyje 29:25.

Tačiau JAV sužaidė dominuojantį antrąjį kėlinį, kurį laimėjo rezultatu 39:16 ir prieš ilgąją pertrauką pabėgo į priekį 64:45.

Po didžiosios pertraukos amerikiečiai toliau diktavo savo sąlygas ir galiausiai užtikrintai laimėjo.

Puerto Riko rinktinė: Jose Alvarado 18 (4/6 dvit., 3/7 trit.), Ismaelas Romero (5/8 dvit., 9 atk. kam.) ir Aleemas Fordas (2/5 trit., 5 atk. kam.) po 10, Tremontas Watersas (3/7 dvit.) ir Stephenas Thompsonas (2/5 trit.) po 8, Jordanas Howardas 6.

JAV rinktinė: Anthony Edwardsas 26 (8/9 dvit., 3/6 trit.), Joelas Embiidas (3/7 dvit.) ir Kevinas Durantas (3/7 trit., 4 atk. kam.) po 11, LeBronas Jamesas (4/5 dvit., 6 atk. kam., 8 rez. perd.), Jaysonas Tatumas (4/7 dvit., 9 atk. kam.) ir Anthony Davis (6 atk. kam.) po 10, Devinas Bookeris 9 (3/7 dvit., 4 atk. kam.), Stephenas Curry 8 (2/6 trit., 5 atk. kam..