Olimpinių žaidynių „veidas“ – tai sportininkų ryžtas ir pastangos, džiaugsmo bei pralaimėjimo ašaros, šlovė ir pėdsakas istorijoje. Tačiau žaidynių užkulisiuose verda visiškai kitoks atletų gyvenimas.
„Naivūs tie, kurie teigia nežinantys, ką sportininkai veikia laisvu nuo varžybų metu, ir meluoja patys sau, – sako vienas Olimpinių žaidynių veteranas naujienų tinklalapiui CNN. – Visi apie tai žino, netgi žiniasklaida.“
„Seksas yra viena iš pagrindinių olimpinių žaidynių dalių. Nors Tarptautinis olimpinis komitetas taip ir nepasakytų, bet tai tiesa, ir to nereikia neigti. Kaip manote, kodėl šiemet komitetas sportininkams išdalijo tiek daug prezervatyvų“, – priduria jis.
Kiekvienos olimpiados metu sportininkai gyvena nedideliame kvartale, kuris yra vadinamas olimpiniu kaimeliu. Čia yra per 3000 vienas šalia kito prilipusių butų, kuriuose apsistoja per 10 000 atletų, atvykusių iš daugiau nei 200 pasaulio šalių. Kitaip tariant, į vieną vietą susiburia galingas jaunų ir gražių kūnų mišinys.
Taip jau sukurta gamtos, kad žmonės linkę daugintis bei patenkinti savo geidulingus instinktus. Ir Londono 2012 metų valdininkai, prisimindami sekso protrūkį Sidnėjuje ir Atlantoje vykusiose žaidynėse, priėmė tinkamą sprendimą išdalyti rekordinį kiekį – daugiau nei 15 000 – prezervatyvų.
„Sportininkai, dalyvaujantys olimpinėse žaidynėse pirmąjį kartą, nežino, ko tikėtis, tačiau tai nutinka savaime, – pridūrė buvęs žaidėjas, iškovojęs ne vieną aukso medalį. – Kai baigiasi oficialioji dalis, prasideda linksmybės iki ryto!“
„Tiesą sakant, visuomet atsiranda savanorių, kurie patenkins tavo įgeidžius, kad ir kokie jie būtų. Mudu su kambario draugu palikdavome kokį nors ženklą ant kambario durų, kad kiekvienas iš mūsų suprastų, jog šiuo metu į kambarį užeiti negalima. Deja, treneris, mano ir kambario draugo finalinio bėgimo išvakarėse budėjo prie kambario durų. O po sekso jaučiuosi toks lengvas ir gyvas.“
„Olimpiniame kaimelyje visuomet būna daug sekso. Ten visuomet atsiranda ieškančių vienos nakties nuotykių. Mačiau, kaip žmonės seksu olimpiniame kaimelyje užsiiminėjo tiesiai po atviru dangumi. Tiesiog krito ant žolės ir darė tai“, – teigė 30-metė futbolininkė Hope Solo. Pasak jos, tai visiškai normalu.
„Olimpinės žaidynės – nepakartojama patirtis. Tai gali nutikti tik kartą gyvenime, ir normalu, jei nori, kad tai būtų įsimintina visomis prasmėmis, įskaitant ir seksualinę patirtį“, – pridūrė amerikietė.
Vienas 27 metų plaukikas ESPN leidiniui tvirtino, kad santykius užmezga apie 75 procentų olimpinio kaimelio gyventojų.
Kita vertus, olimpiniame kaimelyje egzistuoja ne tik seksu paremtas bendravimas. Pasak buvusio 100 m distancijos bėgimo čempiono Linfordo Christie, kaimelyje galima puikiai praleisti laiką, susipažinti su kitais sportininkais ir netgi priešininkais.
„Man patikdavo leisti laiką olimpiniame kaimelyje. Kai buvau komandos „Team GB“ kapitonas, ragindavau žmones apsistoti būtent šiame kaimelyje. Kaip kitaip jauni sportininkai tobulės ir matys pavyzdį, iš ko mokytis, jei visi patyrę sportininkai bus apgyvendinti kur nors atokiau, privačiuose viešbučiuose? Gyvenimas olimpiniame kaimelyje – puikus šansas atsiriboti nuo renginio įtampos ir bendraujant su kitais gerai praleisti laiką.“
„1992 metais olimpinėse žaidynėse dalyvavo „Dream Team“ krepšinio komanda, kuri taip pat gyveno olimpiniame kaimelyje. Tuomet savo akimis galėjai pamatyti aplink vaikščiojantį Michaelą Jordoną. Pamenu, kad susirinkau daugybės žvaigždžių autografus savo draugams ir artimiesiems“, – teigia čempionas.
„Gyvendami čia turime galimybę susitikti su sporto žvaigždėmis, leisti su jomis laiką, linksmintis ir tai kur kas įdomiau nei sėdėti vienam kur nors viešbučio kambaryje.“
Garsus britų sportininkas Krissas Akabusi taip pat pritaria, kad laikas, praleistas olimpiniame kaimelyje, niekuomet neprailgo, priešingai, paliko gyvus ir malonius prisiminimus visam likusiam gyvenimui.