Triuškinančia pergale Vilniaus „Lietuvos ryto“ ekipos vyr. trenerio poste debiutavo Rimas Kurtinaitis. Naujojo trenerio vavovaujami sostinės krepšininkai SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) „Elito“ diviziono rungtynėse 101:79 (25:18, 27:17, 23:28, 25:16) nugalėjo Ainaro Bagatskio treniruojamą „Valmiera“ (4 pergalės ir 5 pralaimėjiami) ekipą.

Iškovoję aštuntąją pergalę per dešimt susitikimų, Vilniaus ekipos krepšininkai išliko „Elito“ diviziono lyderiais.

Pirmosiomis minutėmis kiek geriau sekėsi svečiams iš Latvijos (5:0), tačiau tuomet „Lietuvos rytas“ „pabudo“ ir spurtavę 10:5 išsiveržė į priekį. Vėliau pirmojo kėlinuko metu vilniečiai tik didino savo pranašumą ir po Mindaugo Lukauskio dėjimo „Lietuvos ryto“persvara tapo dviženkle (25:14). Tiesa, prieš prasidedant antrajam ketvirčiui Valmieros komanda atotrūkį sumažino iki 7 taškų (25:18).

Antrajame kėlinuke „Lietuvos rytas“ pradėjo savo varžovų triuškinimą. 16-ąją minutę po dviejų Marijono Petravičiaus pelnytų taškų vilniečių persvara jau siekė 17 taškų (43:26). Artėjant kėlinuko pabaigai komandas skyrė jau 21 taškas (52:31). Verta paminėti, kad per pirmuosius du ketvirčius „Lietuvos rytas“ suklydo 14 kartų, tuo tarpu latviai - 15.

Trečiajame ketvirtyje „Lietuvos rytas“ iš toliau žaidė sėkmingai ir po dar vieno M.Petravičiau metimo įpusėjus kėliniui turėjo dvidešimties taškų pranašumą - 66:46. Visgi svečiai laimėjo trijų minučių atkarpą 17:5 ir iš „Lietuvos ryto“ persvaros teliko aštuoni taškai - 71:63. Ketvirčio pabaigoje du baudos metimus tiksliai realizavo Branko Milisavljevičius, tritaškį pridėjo Justas Sinica ir po trijų ketvirčių sostinės komanda vėl turi dviženklę persvarą - 76:63.

Paskutiniame ketvirtyje rungtynių nugalėtojas abejonių nekėlė. Sostinės komanda vėl susigrąžino dvidešimties taškų pranašumą ir įtikinamą persvarą išlaikė iki susitikimo pabaigos. "Lietuvos rytas" iškovojo pergalę rezultatu