Prancūzijos „Ligue 1“ pirmenybėse tęsiasi Paryžiaus „Saint-Germain“ pergalių serija. Ketvirtajame ture PSG namuose 3:1 nugalėjo „Brest“ komandą. Jie iškovojo ketvirtąją pergalę per tiek pat rungtynių.

Šį susitikimą sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie 29-ąją minutę realizavo vienuolikos metrų baudinį. Tiksliai į vartus atakavo Romainas Del Castillo.

Visgi, dar pirmajame kėlinyje Ousmane`as Dembele rezultatą išlygino, o dviejų minučių atkarpa antrajame atnešė PSG pergalę. Vienas po kito krito Fabiano Ruizo ir antrasis O. Dembele įvarčiai.

O Italijos „Serie A“ čempionate pirmąją sezono pergalę iškovojo „Milan“ komanda. Ketvirtajame pirmenybių ture „Milan“ namuose 4:0 sutriuškino lygos autsaiderę „Verona“.

Visus klausimus rungtynėse šeimininkai atsakė dar per pirmąjį pusvalandį. Būtent per jį krito visi keturi „Milan“ įvarčiai. Pasižymėjo Theo Hernandezas, Matteo Gabbia, o Christianas Pulisicius ir Tammy Abrahamas realizavo vienuolikos metrų baudinius.

Dvikovą „Venezia“ baigė dešimtyje, kai antrąją geltoną kortelę gavęs Hansas Nicolussi Caviglia buvo priverstas palikti aikštę.

Pergalė leido „Milan“ pagerinti savo poziciją ir pakilti į aštuntąją „Serie A“ poziciją.