Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp Londono „Arsenal“ ir „Liverpool“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Bukayo Saka rungtynių pradžioje suklaidinęs varžovą nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Arsenal“ į priekį 1:0. Virgilas van Dijkas standartinės situacijos metu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Mikelis Merino pirmojo kėlinio pabaigoje smūgiu galva vėl persvėrė rezultatą „kanonierių“ naudai 2:1.

„Liverpool“ antrajame kėlinyje žaidė aktyviai puolime ir kūrė progas, tuo tarpu „kanonieriai“ atsitraukė labiau į gynybą. Mohamedas Salah 81-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir išlygino susitikimo rezultatą 2:2. Per likusį laiką nei vienai iš komandų daugiau pasižymėti nepavyko, o galutinis teisėjo švilpukas skelbė lygiąsias.

B.Saka tiesiogiai prisidėjo prie 10 pelnytų „Arsenal“ įvarčių per aštuonerias rungtynes „Premier“ lygoje šį sezoną (3 įvarčiai ir 7 rezultatyvūs perdavimai).

„Liverpool“ po devynerių sužaistų rungtynių turi surinkęs 22 taškus ir rikiuojasi antroje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Arsenal“ su 18 taškų žengia trečias.

Kitose rungtynėse Londono „Chelsea“ klubas namuose 2:1 įveikė „Newcastle United“ futbolininkus.

Cole‘as Palmeris rungtynių pradžioje nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas užfiksavo nuošalę ir įvarčio neįskaitė. Netrukus Nicolas Jacksonas pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir išvedė „Chelsea“ į priekį 1:0. Alexanderis Isakas sužaidus pusvalandį tiksliu smūgiu atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

C.Palmeris antrojo kėlinio pradžioje puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Chelsea“ naudai 2:1. Puikiomis progomis pasižymėti nepasinaudojo Pedro Neto ir Mykhailo Mudrykas. N.Jacksonas tapo penktuoju „Chelsea“ žaidėju greičiausiai pelniusiu 20 įvarčių „Premier“ lygos rungtynėse.