Sėkmingas lemiamas kėlinys Minesotos „Timberwolves“ krepšininkams leido pasiekti pergalę ikisezoninėse rungtynėse. Minesotos klubas svečiuose 121:112 (28:30, 29:24, 27:30, 37:28) pranoko Niujorko „Knicks“ komandą.

Įdomu tai, kad Minesotos ekipai atstovavo Prancūzijos aukštaūgis Rudy Gobertas, o Niujorko garbę gynė Prancūzijos rinktinės įžaidėjas Evanas Fournier.

Pirmuosius tris kėlinius vyko nuožmi kova, tačiau situacija pasikeitė ketvirtajame. Jo pradžioje svečiai iš Minesotos surengė spurtą 13-0 ir pirmą kartą mače susikrovė dviženklę persvarą (97:84).

Aikštės šeimininkai atsitiesė ir prisivijo oponentus (104:101), bet „Timberwolves“ atiduoti pergalės nesiruošė ir iškart atsakė 11 pelnytų taškų paeiliui (115:101).

Po tokio smūgio Niujorko krepšininkams pakilti į dar vieną kovą nepavyko ir teko pripažinti varžovų pergalę – 121:112.

„Timberwolves“: Nazas Reidas 22 (3/4 dvit., 5/8 trit., 1/2 baud.), Karlas-Anthony Townsas ir Anthony Edwardsas (8 atk. kam.) po 17, Shake'as Miltonas 12 (6 rez. perd.), Jordanas McLaughlinas 8.

„Knicks“: RJ Barrettas 23 (4/7 dvit., 2/8 trit., 9/12 baud.), Milesas McBride'as 16 (4/4 trit.), Evanas Fournier 15, Jalenas Brunsonas (7/7 baud.) ir Immanuelis Quickley po 9, Mitchellas Robinsonas 8 (7 atk. kam.).