Lietuvos rinktinė šeštadienį Kauno Dariaus ir Girėno stadione žaidė Tautų lygos C diviziono rungtynes su Kosovo futbolininkais. Jas Edgaro Jankausko vadovaujami Lietuvos futbolininkai pralaimėjo 1:2 (0:1).

40

Pirmajame kėlinyje (20 min.) varžovus į priekį išvedė Edonas Zhegrova, o atsakomasis Lietuvos rinktinės tikslus smūgis, kurį į vartus pasiuntė Gvidas Gineitis, buvo atšauktas dėl nuošalės.

Po pertraukos lietuviai žaidė aktyviau, bet jiems pasižymėti nepavyko, o Ermalas Krasniqi 65 min. gražiu smūgiu padvigubino svečių persvarą.

Lietuviams vilties buvo įpūtęs Paulius Golubickas, kuriam 84 min. pavyko sušvelninti rezultatą.

Tuomet Gytis Paulauskas laimėjo aukštą kamuolį, o P. Golubickas galva pasiuntė kamuolį į tuščius vartus.

E. Jankausko auklėtiniai rungtynių pabaigoje metė gausias pajėgas rezultatui išlyginti, tačiau to padaryti nepavyko.

Lietuvos rinktinė šiame mače atliko 2 smūgius į vartų plotą ir dar 2 kartus smūgiavo šalia vartų.

Palyginimui, pergalę šventę Kosovo futbolininkai į vartų plotą pataikė 4 kartus, o kamuolys šalia vartų praskriejo dar 4 kartus.

Lietuviai kamuolį kontroliavo 54 proc. žaidimo laiko, tačiau rimtų progų įvarčiams nesusikūrė

Mūsiškiai kėlė 3 kampinius, o varžovai – 4.

Lietuvos rinktinės žaidėjai už grubų žaidimą užsidirbo 2 geltonas korteles, o Kosovo rinktinė – 3.

Po pirmojo Tautų lygos rato Lietuvos rinktinė yra visiškai grupės autsaiderė – Kosovas po trijų sužaistų rungtynių savo sąskaitoje jau turi 6 taškus.

Tiek pat jų turi ir Rumunija, kuri savo rungtynės su Kipru (3 taškai) šeštadienį žais nuo 21:45 val.

Lietuva pralaimėjo visas žaistas 3 rungtynes ir neturi nė vieno taško.

Mūsiškiai 0:1 pralaimėjo Kiprui ir 1:2 nusileido Rumunijai.

Antradienį Lietuva pradės antrąjį ratą, kai susitiks su Rumunijos rinktine.