Anglijos rinktinei vėl nepavyko užkopti ant nugalėtojų sosto, kai sekmadienį pasibaigusiame Europos futbolo čempionate jie finale 1:2 pralaimėjo ispanams.

Ispanai po 12 metų pertraukos susigrąžino nugalėtojų karūną, o anglai pralaimėjo jau antrą Europos futbolo čempionatą iš eilės.

Dramatiškose rungtynėse anglai lygino rezultatą antrojo kėlinio viduryje, bet ispanams lemiamą įvartį 87-ąją minutę iš arti pelnė po keitimo aikštėje pasirodęs puolėjas Mikelis Oyarzabalis.

Berlyne vykusiame finale anglų sirgailų buvo bemaž 50 tūkstančių. Dar milijonai jų saviškius palaikė prie ekranų įvairiose gimtosios šalies miestų.

Bet po nesėkmės kai kurie jie sunkiai tramdė emocijas, kadangi užfiksuota ir smurto atvejų, sirgaliai mušėsi ir  tarpusavyje.

„Po finalo kalbinti dalis sirgalių kalbėdami apie mačą tikino, kad apmaudo labai daug.

„Vėl pralaimėjome... kiek galima?“, – BBC teigė vienas jų.

„Pralaimėjomd puikiai komandai. Tikrai nėra gėda, bet labai liūdna“, – sakė antrasis.

Esu jau patyręs žmogus ir galiu pasakyti, kad nėra taip blogai, kaip anksčiau. Talent turime daug, esame arti, trūksta vos žingsnelio“, – pridūrė ir trečiasis.