VMFD „Žalgiris“ ir vėl nesugebėjo pasipriešinti „Salzburg“ klubui. Šį kartą namuose jis pralaimėjo rezultatu 0:2. Pirmose tarpusavio rungtynėse žalgiriečiai išvykoje pralaimėjo 0:5.

Antras kėlinys. 60 rungtynių minutę įvartį „Salzburg“ klubui pelno Kevinas Kamplas. 74 minutę dar vieną įvartį pridėjo komandos draugas Marco Meilingeris.

Pirmas kėlinys. Pirmasis kėlinys nerezultatyvus. Abi komandos neįmušė nei vieno įvarčio. Tačiau Ausktrijos komanda, kaip ir pirmąjame mače, yra kur kas aktyvesnė, imasi daugiau iniciatyvos ir valdo kamuolį. Vis dėlto, vilniečiai sugebėjo patikimai apsiginti visą pirmą kėlinį.

Rezultatas:

„Žalgiris“ – „Salzburg“

60' [0-1] Kevin Kampl, 74' [0-2] Marco Meilinger

Komandų startinės sudėtys:

„Žalgiris“: Armantas Vitkauskas, Andrius Skerla, Algis Jankauskas, Georgas Freidgeimas, Paulius Janušauskas, Artūras Žulpa, Egidijus Vaitkūnas, Andro Švrljuga, Mantas Kuklys, Pavelas Kamolovas, Kamilis Bilinskis.

„Salzburg“: Peteris Gulacsi, Andreasas Ulmeris, Rodnei, Florianas Kleinas, Sadio Mane, Stefanas Ilsankeris, Marco Meilingeris, Kevinas Kamplis, Andre Ramalho, Havardas Nielsenas, Jonatanas Soriano.

Tiesa, teorinė galimybė "Žalgiriui" patekti į kitą etapą vis dar lieka. UEFA taryba priėmė sprendimą, kad diskvalifikuotos turkų „Fenerbahce“ komandos vieta Europos lygos grupių varžybose atiteks vienai iš atrankos varžybose pralaimėjusių komandų. Tai paaiškės penktadienį burtų keliu.