Varšuvoje (Lenkija) surengtame „Beach Pro Tour Futures“ serijos moterų paplūdimio tinklinio turnyre puikiai pasirodė lietuvės Danielė Kvedaraitė ir Jekaterina Kovalskaja, iškovojusios bronzos medalius.

Lietuvos sportininkės ketvirtfinalyje 2-0 (21:15, 21:17) nugalėjo lenkes Justyną Lukaszewską ir Aleksandrą Zdon.

Šios Lenkijos paplūdimio tinklininkės pirmajame atkrintamųjų varžybų rate 2-0 (21:18, 21:13) įveikė kitą Lietuvos porą – Mariją Karaliūtę ir Urtę Andriukaitytę.

Šiai Lietuvos komandai atiteko 9 vieta ir 180 pasaulio reitingo taškų.

Pusfinalyje D. Kvedaraitė ir J. Kovalskaja po atkaklios kovos 1-2 (21:19, 17:21, 10:15) nusileido aukščiausią reitingą turnyre turėjusioms lenkėms Aleksandrai Wachowicz ir Juliai Radelczuk.

Ši nesėkmė lietuvių nepalaužė. Rungtynėse dėl trečiosios vietos D. Kvedaraitė ir J. Kovalskaja po dar vieno įtempto mūšio 2-1 (21:17, 17:21, 15:12) įveikė ukrainietes Inną Machno ir Sofiją Rylovą.

Už trečią vietą Lietuvos paplūdimio tinklininkėms atiteko 320 pasaulio reitingo taškų. D. Kvedaraitės ir J. Kovalskajos duetas „Beach Pro Tour“ turnyrų prizininku tapo antrą kartą.

Turnyro Lenkijoje prizų fondą sudarė 5 tūkst. eurų. Kitą savaitgalį abi minėtos Lietuvos poros kartu su kitomis geriausiomis mūsų šalies paplūdimio tinklinio komandomis dalyvaus finaliniame Lietuvos čempionato etape, kur vyks Vilniuje, aikštyne šalia Baltojo tilto.