danielė kvedaraitė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „danielė kvedaraitė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „danielė kvedaraitė“.

Paplūdimio tinklininkės Kvedaraitė ir Kovalskaja iškovojo „Beach Pro Tour“ turnyro bronzos medalius

Varšuvoje (Lenkija) surengtame „Beach Pro Tour Futures“ serijos moterų paplūdimio tinklinio turnyre puikiai pasirodė lietuvės Danielė Kvedaraitė ir Jekaterina Kovalskaja, iškovojusios bronzos medalius. Lietuvos sportininkės ketvirtfinalyje 2-0 (21:15, 21:17) nugalėjo lenkes Justyną Lukaszewską ir Aleksandrą Zdon. Šios Lenkijos paplūdimio tinklininkės pirmajame atkrintamųjų varžybų rate 2-0 (21:18, 21:13) įveikė kitą Lietuvos porą – Mariją Karaliūtę ir Urtę Andriukaitytę.
2024-09-08

Estijoje – Lietuvos paplūdimio tinklininkių Kvedaraitės ir Kovalskajos bronza

Rakverėje (Estija) finišavusiame „Beach Pro Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyre Lietuvos atstovė Danielė Kvedaraitė ir Jekaterina Kovalskaja iškovojo bronzos medalius. Tai pirmas šios poros pasiektas podiumas „Beach Pro Tour“ turnyruose.
2024-07-07

Perrašyta Lietuvos tinklinio istorija: Kvedaraitė ir Rudkovskaja – Europos U22 čempionės

Šeštadienis Lietuvos tinkliniui nusidažė aukso spalvomis. Fantastišką žygį Rumunijoje surengusios lietuvės Danielė Kvedaraitė ir Ariana Rudkovskaja tapo Europos U22 paplūdimio tinklinio čempionato nugalėtojomis. Tai pirmas kartas Lietuvos tinklinio istorijoje, kuomet Europos U22 paplūdimio tinklinio pirmenybėse skambėjo Lietuvos himnas.
2023-07-30

Kvedaraitė ir Rudkovskaja prasibrovė į Europos U22 paplūdimio tinklinio čempionato pusfinalį

Rumunijoje vykstančiame Europos U22 paplūdimio tinklinio čempionate puikų žygį tęsia lietuvės Danielė Kvedaraitė ir Ariana Rudkovskaja. Dvi pergales penktadienį iškovojusios lietuvės pateko tarp keturių stipriausių komandų ir tęs kovą dėl apdovanojimų. Turnyrą mūsiškės pradėjo F grupėje.
2023-07-28

Tinklininkės Zobnina ir Kvedaraitė įveikė turnyro Italijoje kvalifikaciją

Italijoje startavusio „Beach Pro Tour Futures“ serijos paplūdimio tinklinio turnyro kvalifikaciją ketvirtadienį sėkmingai įveikė Irina Zobnina ir Danielė Kvedaraitė. Pirmajame kvalifikacijos rate lietuvės 2-1 (21:14, 17:21, 15:11) nugalėjo čekes Andrea Lorenzovą ir Julie Honzovicovą. Lemiamame, antrajame, atrankos rate mūsiškės vėl išgyveno trijų setų mūšį ir 2-1 (22:24, 21:16, 15:13) palaužė lenkes Melanią Marcinowską ir Patrycją Jundzill.