Ketvirtadienio vakarą baigėsi „Panevėžio“ žygis Europos lygos atrankoje. Trečiajame Europos lygos atrankos etape panevėžiečiai išvykoje 0:3 nepasipriešino Tel Avivo „Maccabi“ komandai.

Po nesėkmės Vengrijoje vykusiose rungtynėse „Panevėžys“ serijoje pralaimėjo 1:4.

Šiose rungtynėse pirmąjį įvartį „Maccabi“ pelnė jau per pridėtą pirmojo kėlinio laiką, kai po kampinio pasižymėjo Doras Peterzas.

Antrajame kėlinyje „Maccabi“ persvarą įtvirtino Oshedas Davidas ir Sagivas Jehezkelis.

Iškritus iš Europos lygos atrankos „Panevėžiui“ lieka paskutinė galimybė pasiekti Europos turnyrų grupių etapą. Tam jiems reiks paskutiniame UEFA Konferencijų lygos atrankos etape nugalėti „TNS“ klubą iš Velso.