Sėkmingai rungtynes pradėjęs ir varžovų bandymus sugrįžti į rungtynes atrėmęs Panevėžio „Lietkabelis“ (2/1) pasiekė antrąją pergalę Europos taurės turnyro A grupėje. Panevėžiečiai svečiuose 77:61 (24:12, 14:22, 19:15, 20:12) pranoko Trento „Dolomiti Energia“ (0/3) komandą iš Italijos, kuri vis dar lieka be pergalių.

Svečiai rungtynes pradėjo atkovotu ginčo kamuoliu ir pirmoje atakoje Vytenis Lipkevičius smeigė tritaškį. Vėliau panevėžiečiai surengė ir sėkmingą spurtą. Atkarpa 9:0 jiems padėjo susikrauti dviženklį pranašumą (18:8). Ketvirčio pabaigoje Kasparo Berzinio baudų metimai ir Gabrieliaus Maldūno dvitaškis didino atstumą iki 12 taškų – 24:12.

Antrasis kėlinys nesiklostė taip sėkmingas kaip prieš tai buvęs. Italai ėmė sparčiai naikinti deficitą (26:19). Galiausiai ketvirčio pabaigoje po Camerono Reynoldso tritaškio ir Wesley Saunderso dvitaškio skirtumas sumenko vos iki minimumo (35:34).

Vis dėlto, Kristupo Žemaičio du taškai su pražanga kiek pataisė situaciją prieš pirmosios rungtynių dalies pabaigą – 38:34. Antrąją susitikimo dalį sėkmingiau pradėjo aikštės šeimininkai.

Šie pelnė keturis taškus be atsako ir lygino rezultatą (38:38). Netrukus oponentus tritaškiu atvėsino Panagiotis Kalaitzakis (41:38). O dar po penkių taškų paeiliui skirtumą pavyko padidinti iki 9 taškų (53:44). Saugų atstumą svečiai iš Panevėžio prilaikė iki trečiojo kėlinio pabaigos – 57:49.

Netrukus ketvirtajame kėlinyje skirtumas tapo dviženklis (60:49). Aikštės šeimininkai dar mėgino sugrįžti į rungtynes, tačiau sėkmingai jų bandymus atrėmę Panevėžio krepšininkai ne tik išlaikė dviženklį pranašumą, tačiau susitikimo pabaigoje surengė atkarpą 7-0, kuri leido pergalę švęsti 16 taškų skirtumu – 77:61.

Šiame mače italai pataikė viso labo 6 tritaškius iš 27 bandymų (22 proc.).

„Lietkabelis“: Panagiotis Kalaitzakis 20 (3/5 dvit., 4/5 trit., 2/2 baud.), Gediminas Orelikas 14 (1/6 trit.), Djordje Gagičius 11, Vytenis Lipkevičius 10, Kristupas Žemaitis 9, Gabrielius Maldūnas 7 (9 atk. kam.).

„Dolomiti Energia“: Jonathanas Williamsas 18 (9/11 dvit., 0/1 trit., 0/2 baud., 8 atk. kam., 26 n. b.), Cameronas Reynoldsas 13 (4/12 trit.), Diego Flaccadori 9, Wesley Saundersas 7.