Pirmajame Europos čempionato pusfinalis tarp Ispanijos ir Prancūzijos rinktinių prasidėjo greitu Randalo Kolo Muani įvarčiu jau devintą rungtynių minutę. Tai buvo pirmoji prancūzų proga ir pirmasis šios komandos smūgis į vartų plotą pusfinalyje.

Progą įvarčiui sukūrė ne kas kitas, o Kylianas Mbappe, techniškai pakėlęs kamuolį į baudos aikštelę ir nuskaitęs komandos draugo judėjimo kryptį.

Į priekį išsiveržę Didier Deschampso auklėtiniai ilgai persvara nesidžiaugė, nes lygybę 21-ą minutę fantastiško grožio smūgiu atstatė 16-metis Lamine'as Yamalis, tapęs jauniausiu visų laikų futbolininku, pasižymėjusiu Europos čempionate.

Vėliau dar vieną įvartį pridėjo Dani Olmo, tad po pirmojo kėlinio Ispanija pirmavo 2:1. Kaip paaiškėjo vėliau, tokiu rezultatu rungtynės ir baigėsi, o finale ispanų varžove bus Anglija arba Nyderlandai.

Pusfinalio rungtynes tiesogiai stebėkite čia.