Vimbldono teniso turnyro ketvirtfinalyje netikėtą nesėkmę patyrė pirmoji pasaulio raketė Jannikas Sinneris, kuris po keturių setų kovos krito prieš rusą Danilą Medvedevą 7:6 (9:7), 4:6, 6:7 (4:7), 6:2, 3:6. Tai buvo pirmoji D. Medvedevo pergalė po prieš tai patirtų penkių pralaimėjimų iš eilės prieš talentingąjį italą.

J. Sinneris pirmąjį setą laimėjo po „tie-break'o“, o antrajame penktoji pasaulio raketė atsitiesė ir jį laimėjo 6:4.

Trečiasis setas J. Sinneriui buvo sėkmingesnis, tačiau jį šįsyk pralaimėjo po dar vieno „tie-break'o“.

Ketvirtą setą italas laimėjo lengvai 6:2, bet paskutiniame jo žaidimo kreivė pradėjo leistis ir varžovui buvo nusileista rezultatu 6:3.

Iš viso 5 setų kova truko 3 valandas ir 54 minutes, o šiame susitikime 22-ejų J. Sinneris turėjo sveikatos problemų ir trečiajame sete jam prireikė medicininės pertraukėlės.

Per savo karjerą rusas yra iškovojęs vos vieną „Grand Slam“ titulą ir sekančiame etape kausis su trečiąja pasaulio rakete ispanu Carlosu Alcarazu, kuris Vimbldone triumfavo pernai. D. Medvedevui patekimas į pusfinalį atnešė 848 tūkst. eurų piniginį prizą.

Tai jau 9 kartas D. Medvedevo karjeroje, kada jis žais Vimbldono pusfinalyje. Šį etapą jis pasiekė ir pernai, kai jį eliminavo tas pats C. Alcarazas.

C. Alcarazas šiandien į pusfinalį iškopė laimėdamas prieš amerikietį Tommy Paulą 5:7, 6:4, 6:2, 6:2, nors pirmą setą ir pralaimėjo.