Lėverkuzeno „Bayer“ klubas Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose po permainingos kovos 2:3 turėjo pripažinti „RB Leipzig“ futbolininkų pranašumą.

Su šiuo pralaimėjimu nutrūko įspūdinga Vokietijos čempionų 35 nepralaimėtų rungtynių serija „Bundesligoje“. Xabi Alonso vadovaujama komanda pralaimėjo pirmąjį lygoje žaistą susitikimą nuo 2023-ųjų metų gegužės mėnesio.

„Bayer“ žaidė aktyviai puolime ir tai davė vaisių. Jeremie Frimpongas pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą išvedė „Bayer“ į priekį 1:0, o netrukus Alejandro Grimaldo tiksliu smūgiu padvigubino pranašumą 2:0. Visgi Kevinas Kamplas per pridėtą pirmojo kėlinio laiką smūgiu galva sušvelnino rezultatą 1:2.

Loisas Openda antrojo kėlinio pradžioje puikiu smūgiu atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2. Pastarasis susitikimo pabaigoje dar kartą nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą jau „RB Leipzig“ naudai 3:2. Teisėjas pridėjo net septynias papildomas minutes, tačiau „Bayer“ šį kartą išsigelbėti nepavyko.

„Bayer“ kitas rungtynes „Bundesliga“ čempionate žais rugsėjo 14-ąją dieną, kai susitiks su „Hoffenheim“. Tuo tarpu „RB Leipzig“ tą pačią dieną stos į kovą su „Union“.